Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 06:50pm)
nua jest zjebany bez słowa "fajnie". a killah faktycznie zasłużył sobie na miejsce w tym zaszczytnym gronie. kto jeździ golfem, się tym chwali i co najgorsze, jest z tego dumny?
o kurwa rzeczywiscie, gosc dwadziescia-kilka lat jezdzi golfem, ale zjebany

:O
w jakich jeansach chodzisz ?
Quote (Hastner @ Dec 28 2009 06:49pm)
Nie wydaje mi się, żeby to było fajne.
ok np tylko sie nie wkurwiaj jak ten retard pan_telewizur
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 06:48pm)
jak bedziesz sie udzielac, to masz duze szanse na obecnosc w przyszlorocznej ankiecie
chyba cie pojebalo, nigdy nie dorownam spierdoleniem zadnemu z tych gosci na liscie