d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1323334353643Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:53am
Quote (lucekTRZYTRZYTRZY @ Dec 28 2009 07:51pm)
http://img9.imageshack.us/img9/1930/89395412.png

przypominam tarda hydraulika


edited :<

przypominam tarda lucka

This post was edited by Hydraulik on Dec 28 2009 11:54am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 28 2009 11:53am
Quote (Hydraulik @ Dec 28 2009 06:53pm)

przypominam tarda lucka


edytuj idiotooo
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 28 2009 11:53am
dajcei Maxi_kinga
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 11:54am
Quote (BjNsux @ 28 Dec 2009 19:52)
Jeśli wbijesz tu 4k, to twoja matka kurwa.


Nawet Kod Da Vinci tego nie przewidzial.
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:54am
Quote (l1pa @ Dec 28 2009 07:53pm)
edytuj idiotooo


why ?
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:54am
a właśnie, gdzie bulbasaur_ger? przecież on poziomem spierdolenia wspiął się na wyżyny.
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 11:54am
Quote (Hydraulik @ 28 Dec 2009 19:53)


przypominam tarda lucka


edytuj.
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Dec 28 2009 11:54am
Drumandbase voted:D
Member
Posts: 3,894
Joined: Jul 11 2008
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:54am
ma ktoś jeszcze jakieś teksty tego mysz15?
bo jak sie popisywał to chyba byłem nieaktywny
Banned
Posts: 368
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:54am
Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 06:50pm)
nua jest zjebany bez słowa "fajnie". a killah faktycznie zasłużył sobie na miejsce w tym zaszczytnym gronie. kto jeździ golfem, się tym chwali i co najgorsze, jest z tego dumny?


o kurwa rzeczywiscie, gosc dwadziescia-kilka lat jezdzi golfem, ale zjebany :O :O

w jakich jeansach chodzisz ?

Quote (Hastner @ Dec 28 2009 06:49pm)
Nie wydaje mi się, żeby to było fajne.


ok np tylko sie nie wkurwiaj jak ten retard pan_telewizur

Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 06:48pm)
jak bedziesz sie udzielac, to masz duze szanse na obecnosc w przyszlorocznej ankiecie


chyba cie pojebalo, nigdy nie dorownam spierdoleniem zadnemu z tych gosci na liscie
Go Back To Polska Topic List
Prev1323334353643Next
Closed New Topic New Poll