Quote (gzeslaf @ Fri, May 15 2009, 12:22pm)
Dziś idę sobie na koncert, a grać będą:
Christ Agony
Vedonist
Sphere
Unquadium
Sociopathy
Znacie coś? Bo ja nie ;D
iso opinie

Chist, znam - Tobie raczej sie nie spodoba - a mi bardziej sie podobalo w starym składzie (z Jarkiem na wokalu), Vedonist srednio ich lubie, ale w sumie sa ok., Sphere to nic nowego, typowe mocne granie, Unqudium nieznam, Sociopathy rowniez.
dzisiaj w Progresji graja chyba (o tym koncercie piszesz?), a w czwartek odwiedzaja Olszytn
