d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev13233343536376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
May 15 2009 05:22am
Dziś idę sobie na koncert, a grać będą:
Christ Agony
Vedonist
Sphere
Unquadium
Sociopathy

Znacie coś? Bo ja nie ;D
iso opinie :angry:
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
May 15 2009 05:24am
Quote (gzeslaf @ Fri, May 15 2009, 10:38am)
a teraz czas na piękną pieśń:

http://www.youtube.com/watch?v=BCQ6xNki2LA


bardzo ladne :)

Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
May 15 2009 05:28am
Quote (Cultus @ Fri, 15 May 2009, 13:22)
Np. na lewo i prawo rozpowiadał plotki o rzekomym pedalstwie Aarsetha, których nikt z tej ich tam norweskiej blekmetalowej ekipy nie potwierdził. Poza tym w jakimś wywiadzie zjebał równo Venom, a wszyscy wiedzą jak był ubrany kiedy go przymykali.




Wiem przecież no.




Nie, nie możemy.


żaden dowód
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
May 15 2009 05:31am


wciagajace.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 05:45am
Quote (gzeslaf @ Fri, May 15 2009, 12:22pm)
Dziś idę sobie na koncert, a grać będą:
Christ Agony
Vedonist
Sphere
Unquadium
Sociopathy

Znacie coś? Bo ja nie ;D
iso opinie :angry:


Chist, znam - Tobie raczej sie nie spodoba - a mi bardziej sie podobalo w starym składzie (z Jarkiem na wokalu), Vedonist srednio ich lubie, ale w sumie sa ok., Sphere to nic nowego, typowe mocne granie, Unqudium nieznam, Sociopathy rowniez.

dzisiaj w Progresji graja chyba (o tym koncercie piszesz?), a w czwartek odwiedzaja Olszytn :)
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
May 15 2009 05:51am
Beherit znowu gra?
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
May 15 2009 06:00am
Quote (NuterX @ Fri, 15 May 2009, 13:45)
Chist, znam - Tobie raczej sie nie spodoba - a mi bardziej sie podobalo w starym składzie (z Jarkiem na wokalu), Vedonist srednio ich lubie, ale w sumie sa ok., Sphere to nic nowego, typowe mocne granie, Unqudium nieznam, Sociopathy rowniez.

dzisiaj w Progresji graja chyba (o tym koncercie piszesz?), a w czwartek odwiedzaja Olszytn :)


zgadza się :)
15 pln only :wub:
jutro zdam relację ;]
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
May 15 2009 06:01am
Member
Posts: 11,698
Joined: May 9 2007
Gold: 303.82
May 15 2009 06:03am
Będą w najbliższym czasie na terenie Polski jakieś koncerty, na które naprawdę warto pojechać? Kurde, dawno na niczym nie byłem, z racji tej, że jestem kaleką. ;'c

This post was edited by evandar on May 15 2009 06:04am
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
May 15 2009 06:06am
Quote (Viking SM @ Fri, 15 May 2009, 13:51)
Beherit znowu gra?


Ta, płytę w tym roku wydali nawet.
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536376Next
Add Reply New Topic New Poll