d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev13233343536930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Sep 17 2008 03:17pm
Quote (The_Passenger @ Wed, 17 Sep 2008, 23:11)
czy mój sig jest czytelny i na pierwszy rzut oka widać co przedstawia ?


imo tak wink.gif
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 17 2008 03:32pm
Quote (The_Passenger @ Wed, 17 Sep 2008, 22:11)
czy mój sig jest czytelny i na pierwszy rzut oka widać co przedstawia ?


powinno byc 'I ride and ride' ...

tak, jest..
Banned
Posts: 2,882
Joined: Feb 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2008 12:03am
Quote (The_Passenger @ Wed, Sep 17 2008, 09:11pm)
czy mój sig jest czytelny i na pierwszy rzut oka widać co przedstawia ?


Styczen a mówiłeś ze nie robisz juz sigow ;/
Member
Posts: 13,886
Joined: Jul 31 2005
Gold: 0.90
Sep 18 2008 04:22am
Quote (The_Passenger @ Wed, 17 Sep 2008, 21:11)
czy mój sig jest czytelny i na pierwszy rzut oka widać co przedstawia ?


tak
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 18 2008 05:10am
Quote (NewAnalphabetal @ Wed, Sep 17 2008, 09:32pm)
powinno byc 'I ride and ride' ...



czy wydra wygra?

Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 18 2008 07:30am
Quote (tamburyn @ Thu, 18 Sep 2008, 12:10)
czy wydra wygra?


nie znam ludzi wsi i miasteczek..
Member
Posts: 121
Joined: Aug 9 2008
Gold: 0.00
Sep 18 2008 08:30am
czy jeśli wygram jakiś konkurs (z nagrodą) a podam w nim że jestem niepełnoletni, mogą być jakieś problemy ?
Member
Posts: 31,827
Joined: Dec 22 2007
Gold: 9,206.03
Sep 18 2008 08:35am
Czemu Pozer w swoich ankietach ma tylko 2 pytania? cry3.gif
Member
Posts: 11,077
Joined: Jun 19 2008
Gold: 1,574.00
Sep 18 2008 08:59am
Quote (Syberian @ Thu, 18 Sep 2008, 16:35)
Czemu Pozer w swoich ankietach ma tylko 2 pytania? cry3.gif


Bo tak naprawde są to 2 odpowiedzi.
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 18 2008 09:44am
Quote (zenek114 @ Thu, 18 Sep 2008, 15:59)
Bo tak naprawde są to 2 odpowiedzi.


sherlocked

Quote (The_Passenger @ Thu, 18 Sep 2008, 15:30)
czy jeśli wygram jakiś konkurs (z nagrodą)  a podam w nim że jestem niepełnoletni, mogą być jakieś problemy ?


to podaj swojego starego albo starsza albo brata albo chuj wie kogo... do tego nie dojda..
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536930Next
Closed New Topic New Poll