d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev1327328329330331353Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 15 2021 06:00am
AirPods Pro
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2021 01:19pm
Kupiłem sobie Przewód 48Gbps 10m HDMI optyczny PC -> TV dla 4K 120Hz RGB 10-BIT oraz HUB USB na dwa komputery do przełączania odbiorników myszy i klawiatury dla PC prywatnego i służbowego laptopa.
Member
Posts: 20,808
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 25 2021 03:04pm
Quote (PQA @ Sep 25 2021 09:19pm)
Kupiłem sobie Przewód 48Gbps 10m HDMI optyczny PC -> TV dla 4K 120Hz RGB 10-BIT oraz HUB USB na dwa komputery do przełączania odbiorników myszy i klawiatury dla PC prywatnego i służbowego laptopa.


trzymam kciuki żeby zadziałał
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2021 03:30pm
Quote (PrzykraSprawa @ Sep 25 2021 11:04pm)
trzymam kciuki żeby zadziałał

Działa, kupiłem tydzień temu, już gruntowanie przetestowany i dzisiaj go do listwy wrzuciłem. :)
Po drodze miałem już 3, które nie działały, ale wszystkie zwracałem bez problemów.

Ten ma certyfikat nawet i po skanowaniu się zgadza. Z Amazona PL brałem, 409 zł, wysyłka z Poznania z magazynu z dnia na dzień.
https://www.amazon.pl/Cable-Matters-światlowodowy-aktywny-optyczny/dp/B08GMC7C91/

This post was edited by PQA on Sep 25 2021 03:31pm
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Sep 25 2021 04:32pm
Buty la sportiva solution, ale kurła pół rozmiaru za małe, muszę wymienić :x
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 30 2021 07:19am
Kupiłem sobie urodzinowego czteropaka i będę się dzisiaj alkoholizować. :drool:
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 30 2021 07:51am
Quote (2007 @ Sep 30 2021 03:19pm)
Kupiłem sobie urodzinowego czteropaka i będę się dzisiaj alkoholizować. :drool:


4pak to nie alkoholizacja :cry:

Ja sobie w Kauflandzie kupiłem 4 puszki groszku ostatnio wpierdalam na potęgę :drool:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 30 2021 07:54am
Quote (Mis_Nom @ Sep 30 2021 03:51pm)
4pak to nie alkoholizacja :cry:

Ja sobie w Kauflandzie kupiłem 4 puszki groszku ostatnio wpierdalam na potęgę :drool:


Konserwowy groszek i kukurydzę, to ja mogę dniami i nocami jeść. :drool:
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 30 2021 07:58am
Quote (2007 @ Sep 30 2021 03:54pm)
Konserwowy groszek i kukurydzę, to ja mogę dniami i nocami jeść. :drool:


Dokladnie :drool: czasami sobie odpierdole takiego pojebanego mixa na kaca który działa doskonale

Groszek qqrydza fasolka ogórek pomidor cebula i czosnek do tego herbata z cytryną i elo
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 30 2021 08:08am
kukurydza i groszek z atanokiem = mmmm
Go Back To Polska Topic List
Prev1327328329330331353Next
Add Reply New Topic New Poll