Ja mam CBSE guarana, a dla odmiany co ktorys dzien pomaranczową tez cbse. Na yerbamarket daja za free jakies rzeczy do kazdego zamowienia, porownaj sobie oferte obu tych stronek przed zakupem
mógłbyś dać linka do tej co aktualnie pijesz pomarańczowej? z chęcią przetestuje

widzę już że na yerbamarket są ceny dość niskie bo nawet kilkanaście zł na pół kg owocowej . jak ta mi się skończy to coś dla siebie wybiorę na dłuższy czas. tą tradycyjną pije od 3-4 lat i teraz mnie wzieło na nuty smakowe bardzo