Oczywiście każdy inny to szczyny nawet widziałem gdzieś nagłówek, że to nie piwo, ale wiśniowy to top tier piwek B)
Argusy były w promocji 9+9 pewien użytkownik tego forum mnie namówił 1,32 za sztukę wyobrażasz to sobie!! A w smaku jak taki rozwodniony lekko kwaskowaty tyski