d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1324325326327328422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 18 2026 06:03am
Wiśniowy?


Oczywiście każdy inny to szczyny nawet widziałem gdzieś nagłówek, że to nie piwo, ale wiśniowy to top tier piwek B)
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 18 2026 06:15am
Oczywiście każdy inny to szczyny nawet widziałem gdzieś nagłówek, że to nie piwo, ale wiśniowy to top tier piwek B)


Argusy były w promocji 9+9 pewien użytkownik tego forum mnie namówił 1,32 za sztukę wyobrażasz to sobie!! A w smaku jak taki rozwodniony lekko kwaskowaty tyski :o
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 07:06am
Napiłem się rozpuszczalnej z cukrem i to był zły pomysł. Nie podchodzi mi.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 18 2026 08:15am
dużą czarną piznąłem...dobre. teraz łomża mirabelkowa...chyba wreszcie wiosna idzie bo gorąco się robi B)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 08:23am
dużą czarną piznąłem...dobre. teraz łomża mirabelkowa...chyba wreszcie wiosna idzie bo gorąco się robi B)


No ja już na krótki rękawek jestem.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 18 2026 08:41am
No ja już na krótki rękawek jestem.


ja byłem w krótkich spodenkach rano w sklepie i bluzie i ludzie dziwnie się patrzyli :mellow: już powinno być to " wiosenne powietrze " a z rana jeszcze pizdzi
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Apr 18 2026 08:55am
Widziałem w biedzie Łomżę agrestowa 0% i miałem kupić ale jak zobaczyłem skąd klasyczny 20% sok jabłkowy 0.1% agrestowy odłożyłem
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 18 2026 09:01am
Widziałem w biedzie Łomżę agrestowa 0% i miałem kupić ale jak zobaczyłem skąd klasyczny 20% sok jabłkowy 0.1% agrestowy odłożyłem


kurde nie jestem w stanie rozczytać tego maczku :( to ma 4.5% i nie wiem ile soku ale nawet po zapachu czuć że sporo agrestu jest
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 10:49am
Idę pić kawę.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 18 2026 01:47pm
Chyba mam jeszcze kawę niedopitą, a jak nie, to sobie zrobię ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1324325326327328422Next
Add Reply New Topic New Poll