☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
322
323
324
325
326
423
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22680
Replies: 4226
Track Topic
kondes
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#3231
Apr 17 2026 06:16am
Quote (
BrakNicku @ 17 Apr 2026 14:06
)
:wacko: kawę beż cukru czy energetyki bez cukru które nazywasz kawa 0% :wacko:
To normalna kawka tylko że dodaję do nazwy zero dla pajacyka
BrakNicku
Member
Posts: 8,847
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#3232
Apr 17 2026 06:18am
Quote (
kondes @ 17 Apr 2026 14:16
)
To normalna kawka tylko że dodaję do nazwy zero dla pajacyka B)
Aaaaaaa, no tak, ma to teraz sens... pomyślunek u mnie nie ten sam co kiedyś
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#3233
Apr 18 2026 02:49am
Idę se kawkę zrobić
Unknown-X
Member
Posts: 13,347
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#3234
Apr 18 2026 02:59am
Mam automat z kawą za free w hotelu wiec licznik do tej pory to 3
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3235
Apr 18 2026 03:01am
Quote (
nickelodeon @ Apr 18 2026 10:49am
)
Idę se kawkę zrobić :)
zrób i mnie
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#3236
Apr 18 2026 03:02am
Quote (
cbx1992 @ Apr 18 2026 11:01am
)
zrób i mnie :unsure:
Jakbyś był u mnie w gościach, to bym Ci zrobił
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3237
Apr 18 2026 03:05am
Quote (
nickelodeon @ Apr 18 2026 11:02am
)
Jakbyś był u mnie w gościach, to bym Ci zrobił :P
nie dostałem pisemnego stosownego zaproszenia pisanego wielkimi drukowanymi literami
nickelodeon
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold
:
100.00
#3238
Apr 18 2026 03:23am
Quote (
cbx1992 @ Apr 18 2026 11:05am
)
nie dostałem pisemnego stosownego zaproszenia pisanego wielkimi drukowanymi literami B)
Może kiedyś
tymczasem idę sobie kawę zrobić, bo piłem wczorajszą.
cbx1992
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3239
Apr 18 2026 03:29am
Quote (
nickelodeon @ Apr 18 2026 11:23am
)
Może kiedyś ;) tymczasem idę sobie kawę zrobić, bo piłem wczorajszą.
to ja idę Yerbe zaparzyć brzoskwiniową. od teraz tylko smakowe zamawiam bo czegoś mi w niej brakowało i to właśnie owocowego posmaku
kondes
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#3240
Apr 18 2026 03:37am
Ino jedna kawka póki co
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
322
323
324
325
326
423
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact