☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev
1
321
322
323
324
325
354
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 85860
Replies: 3538
Track Topic
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#3221
Aug 22 2021 08:04am
Quote (Pierdzioszka @ 22 Aug 2021 16:02)
w takim razie mozna
20 dyszki zielonego,nie samosieji
jamjestpan
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold
:
651.00
#3222
Aug 22 2021 08:50am
Kupiłem sobie ostatnio piwo Koreb
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#3223
Aug 22 2021 08:53am
Quote (jamjestpan @ 22 Aug 2021 16:50)
Kupiłem sobie ostatnio piwo Koreb
zjadłby kebsa pod miodowe piwko koreb
Elfisher
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold
:
50.00
#3224
Aug 22 2021 11:30am
kupiłem sobie takie ponczo-śpiwór-koc-underquilt
MadMatty
Member
Posts: 1,900
Joined: Nov 4 2018
Gold
:
538.00
#3225
Aug 22 2021 11:35am
Quote (Elfisher @ Aug 22 2021 07:30pm)
kupiłem sobie takie ponczo-śpiwór-koc-underquilt
https://i.imgur.com/YGxzNJm.jpg
sztos bajer
This post was edited by MadMatty on Aug 22 2021 11:36am
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#3226
Aug 22 2021 11:43am
Quote (Elfisher @ 22 Aug 2021 19:30)
kupiłem sobie takie ponczo-śpiwór-koc-underquilt
https://i.imgur.com/YGxzNJm.jpg
Bezdomny?
I666I
Member
Posts: 75,509
Joined: Nov 3 2007
Gold
:
0.00
#3227
Aug 22 2021 12:03pm
Majtasy i koszulki
Pierdzioszka
Banned
Posts: 470
Joined: Aug 4 2021
Gold
:
31.75
Warn: 10%
#3228
Aug 22 2021 12:46pm
Quote (colos @ Aug 22 2021 04:04pm)
20 dyszki zielonego,nie samosieji :ph34r: :drool: :lol:
kiedyś kwas przepaliłem ziołem i mi prawie odjebało, o dziwo bania była czysta i klarowna, niewinna jak dziecko
Majsterek
Member
Posts: 38,648
Joined: Jun 22 2021
Gold
:
18,120.00
#3229
Aug 23 2021 02:16pm
Kupiłem sobie 10 litrów wody i 4 gazowanej bo oczywiście nikt nie może mi pójść po zakupy
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#3230
Aug 24 2021 04:32pm
Quote (Pierdzioszka @ 22 Aug 2021 20:46)
kiedyś kwas przepaliłem ziołem i mi prawie odjebało, o dziwo bania była czysta i klarowna, niewinna jak dziecko
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
321
322
323
324
325
354
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact