Quote (BornToBeFat @ 7 Jun 2019 09:54)
Po roku uzywania iosa stwierdzam, ze to system dla starych dziadow i debili. Kurwica mnie strzela jak nie moge zapisac pliku tam gdzie chce, bo oczywiscie nie mozna zrobic folderow na telefonie. Zapisujesz np pdfy w jakims tam folderze od appki albo spierdalaj i sciagaj do chmury. To jest jawna kpina z uzytkownikow xD
To używaj androida jeśli posiadanie folderów jest dla ciebie tak ważne.
Jak mam wszystko w chmurze, nogę dowolny plik zapisać gdzie chce i współdzielić go między każdym posiadanym urządzeniem. System sam w sobie jest bardzo intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Jakość aplikacji stoi na znacznie wyższym poziomie ni z u konkurencji a nowości systemowe są wdrażane do nich po kilku tygodniach a nie latach jak w androidzie. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, wsparcie producenta, jakość dostępnych aplikacji i ekosystem który się fajnie uzupełnia to tak naprawdę nie masz innego wyboru jak iOS/MacOS. A jak chcesz mieć foldery w telefonie i możliwość instalowania gierek z torrentow to android jest super