aha teraz mam czas na inne gierki to może spróbuje dzięki :thumbsup:
czysty jak łza B) szkoda bo bym Ci jak każdemu Łomże winogronową polecił. dawno tak smacznego piwka nie piłem :P a teraz relanium + rozpuszczalna z mlekiem 3,2%
Dopiero teraz zobaczyłem swojego posta, ale głupi jest ten słownik na telefonie. Ja zrobiłem przed chwilą sypaną i tak nie śpię, to się napije. Relanium dawno nie brałem, ogólnie to może chyba 2 razy w życiu, jak w szpitalu byłem. Ja się nie oszukuję w sumie, z narkotykami i alkoholem pewnie jeszcze będę miał w życiu przeprawy, ale na terapii chcę być czysty.