d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev131323334351879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 9 2014 12:43am
Quote (Rave_PL @ 9 Dec 2014 06:37)
Po chuj? Wystarczy Illare wstawic w srodek i juz sie problem rozwiazuje - mozna grac 4-4-2 z Bale'm i Isco na skrzydlach, a CR i Benzema w ataku, mozna grac 4-3-3 z Illara z tylu i Kroosem / Isco wysunietymi w srodku, mozna grac 4-4-2 z Bale'm i CR na skrzydlach, a Chicharito i Benzema w ataku. Do tego dochodzi wracajacy Isco i Khedira, wiec jako takiego problemu w ogole nie ma.


WUJEKMISZA NAJADL SIE CYNAMONU I BREDZI. ALBO TO OD NIEWYCHODZENIA Z DOMU I OGLADANIA SERIALI.......
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 9 2014 02:45pm
Kelnerzy z bazylei ogrywaja nieudacznikow z anglii - standard.

This post was edited by hehehehehe on Dec 9 2014 02:46pm
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Dec 9 2014 03:28pm
Quote (hehehehehe @ Dec 9 2014 08:45pm)
Kelnerzy z bazylei ogrywaja nieudacznikow z anglii - standard.


czas Brendana Rodgersa dobiega konca na anfield? mam nadzieje ze zostanie jednak ale co the reds graja piach w tym sezonie :wallbash:
Member
Posts: 1,841
Joined: Aug 5 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 9 2014 03:30pm
Quote (Westo @ Dec 9 2014 11:28pm)
czas Brendana Rodgersa dobiega konca na anfield?  mam nadzieje ze zostanie jednak ale co the reds graja piach w tym sezonie  :wallbash:


piach to nie jest ale taki drobny grysik jak juz tak określając ;)
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Dec 9 2014 03:34pm
graja gorzej od menczesteru united litosci ...............
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 9 2014 03:35pm
JAK SIE PERFIDNIE KRIS SMIAL PO TYM KO :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 9 2014 03:38pm
Patrzac po dzisiejszej koncowce meczu ignorancja byloby nie dodac jako alternatywy do poprzednich wypisanych opcji Medrana jako zmiennika kogos ze srodka. Ma chlopak potencjal na lawke :)
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 9 2014 03:40pm
Quote (Rave_PL @ 9 Dec 2014 23:38)
Patrzac po dzisiejszej koncowce meczu ignorancja byloby nie dodac jako alternatywy do poprzednich wypisanych opcji Medrana jako zmiennika kogos ze srodka. Ma chlopak potencjal na lawke :)


ZWROCILES UWAGE JAK ONI ZAPIERDALALI W KONCOWCE? 90 MINUTA PRZY WYNIKU 4-0 A ONI PRESING STOSOWALI JAKBY CHCIELI WYROWNAC WYNIK MECZU. SZATAN NIE CZLOWIEK
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 9 2014 03:40pm
Quote (Westo @ Dec 9 2014 09:34pm)
graja gorzej od menczesteru united litosci ...............
5 wygranych z rzedu, oficjalnie powrocilismy do walki o tytul b)
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 9 2014 03:41pm
Quote (Rave_PL @ Dec 9 2014 06:37am)
Po chuj? Wystarczy Illare wstawic w srodek i juz sie problem rozwiazuje - mozna grac 4-4-2 z Bale'm i Isco na skrzydlach, a CR i Benzema w ataku, mozna grac 4-3-3 z Illara z tylu i Kroosem / Isco wysunietymi w srodku, mozna grac 4-4-2 z Bale'm i CR na skrzydlach, a Chicharito i Benzema w ataku. Do tego dochodzi wracajacy Isco i Khedira, wiec jako takiego problemu w ogole nie ma.
Chicharito w ataku? Slaby pomysl (w dzisiejszym meczu praktycznie nic nie pokazal). Kroos praktycznie gra caly czas, sam otwarcie mowi ze jest juz troche zmeczony. Illare to jeszcze nie zawodnik od pierwszej minuty. Khedira slabo spisuje sie w ofensywie. Brakuje mi takiego zawodnika jak Xabi Alonso. :(
Go Back To Polska Topic List
Prev131323334351879Next
Add Reply New Topic New Poll