Quote (Rave_PL @ Dec 9 2014 06:37am)
Po chuj? Wystarczy Illare wstawic w srodek i juz sie problem rozwiazuje - mozna grac 4-4-2 z Bale'm i Isco na skrzydlach, a CR i Benzema w ataku, mozna grac 4-3-3 z Illara z tylu i Kroosem / Isco wysunietymi w srodku, mozna grac 4-4-2 z Bale'm i CR na skrzydlach, a Chicharito i Benzema w ataku. Do tego dochodzi wracajacy Isco i Khedira, wiec jako takiego problemu w ogole nie ma.
Chicharito w ataku? Slaby pomysl (w dzisiejszym meczu praktycznie nic nie pokazal). Kroos praktycznie gra caly czas, sam otwarcie mowi ze jest juz troche zmeczony. Illare to jeszcze nie zawodnik od pierwszej minuty. Khedira slabo spisuje sie w ofensywie. Brakuje mi takiego zawodnika jak Xabi Alonso.
