Quote (cOr @ Nov 24 2013 08:38pm)
ja aktualnie dofarmilem wreszcie do shotgunow i z niczym innym nie biegam
czekam tylko az sie spas odblokuje (ulubiona bron z bf3)
blejdowy i unsatiable, jakie macie nicki?
blejdd
Quote (Unsatiable @ Nov 24 2013 08:22pm)
jedyna prawilna strzelba to sajga
guwno, ja z dvb chodze ja kgram jakies cqb, a ja kgram reconem to z hawkiem albo uts : D