d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1313233343582Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 06:47am
Quote (nerok @ Nov 24 2013 02:44pm)
to powodzenia :D
ktory lvl?


30, ale wbilem wszystkie pojazdy na maksa oprocz jetow, ktorych po prostu nie lubie. Dlatego tez taki skill slaby :/
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 24 2013 09:53am
Quote (Unsatiable @ 24 Nov 2013 14:47)
30, ale wbilem wszystkie pojazdy na maksa oprocz jetow, ktorych po prostu nie lubie. Dlatego tez taki skill slaby :/


jety tylko dla pro imo :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 10:06am
Quote (nerok @ Nov 24 2013 05:53pm)
jety tylko dla pro imo :D


lawl, polecam typa xFactorIgaming
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 24 2013 10:10am
macie mnie dodanego? :angry:

BambiThatGotAway
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 10:14am
Quote (Patryk1991 @ Nov 24 2013 06:10pm)
macie mnie dodanego? :angry:

BambiThatGotAway


dzejkopppp
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 01:22pm
Quote (blejdowy @ Nov 24 2013 01:41pm)
ja mialem 240 ale odkad zaczalem grac ahrdcore only i tylk oz shotgunami to spadl do 160 :D


jedyna prawilna strzelba to sajga
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 24 2013 01:38pm
Quote (Unsatiable @ 24 Nov 2013 21:22)
jedyna prawilna strzelba to sajga


ja aktualnie dofarmilem wreszcie do shotgunow i z niczym innym nie biegam
czekam tylko az sie spas odblokuje (ulubiona bron z bf3)

blejdowy i unsatiable, jakie macie nicki?

This post was edited by cOr on Nov 24 2013 01:39pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 01:53pm
Quote (cOr @ Nov 24 2013 09:38pm)
ja aktualnie dofarmilem wreszcie do shotgunow i z niczym innym nie biegam
czekam tylko az sie spas odblokuje (ulubiona bron z bf3)

blejdowy i unsatiable, jakie macie nicki?


dzejkopppp
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 24 2013 04:28pm
Quote (cOr @ Nov 24 2013 08:38pm)
ja aktualnie dofarmilem wreszcie do shotgunow i z niczym innym nie biegam
czekam tylko az sie spas odblokuje (ulubiona bron z bf3)

blejdowy i unsatiable, jakie macie nicki?


blejdd
Quote (Unsatiable @ Nov 24 2013 08:22pm)
jedyna prawilna strzelba to sajga


guwno, ja z dvb chodze ja kgram jakies cqb, a ja kgram reconem to z hawkiem albo uts : D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 07:28pm
dobra, juz rzygam bfem dzisiaj. Szkoda, ze pod koniec trafily mi sie chujowe teamy i skonczylem na 314 skill :/
Go Back To Polska Topic List
Prev1313233343582Next
Add Reply New Topic New Poll