d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev13132333435598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:08am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 12:07)
huh


Zastanawiales sie razem z dwoma osobami czy da sie dodac kolezkow do fl.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:09am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:08pm)
Zastanawiales sie razem z dwoma osobami czy da sie dodac kolezkow do fl.


mowilem ze nie ma fl w w tej grze ;[
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:11am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 09:38am)
jeszcze margareth z hotelu wysyla cie do pete zebys mu przypomnial ze ma jej lodowke naprawic, chyba 650xp jednorazowo, jest jeszcze quest od barmana zeby przekabacic ta kurwe z hotelu, zeby sie przestala kurwic i przyszla pracowac w barze, ale zdzira chce zeby jej pozyczyc 400 capsow wiec ja olalem

co do encounterow to wazne zeby jakis armor na dupe zalozyc, przynajmniej jakis leather a najlepiej metal (ten 2 do kupienia na straganach za jakies 500~ wiec lepiej poszukac tam niz brac od enpeca za prawie 2k) no i jakis 10mm to tak minimum przy zalozeniu ze sie sg rozwija i wtedy nakurwiac celowanym w leb (w oko mniejsze dmg z tego co zauwazylem zadaje niz w banie, a zjada 1ap wiecej wiec jesli ktos nie jest uzbrojony w giwere to szkoda mu w oko walic)



e: btw mozemy zrobic jakas wieksza ekipe, uzbroic sie w jakiejs sredniej jakosci bron (zeby nie zalowac jak popadamy) i isc na raid do necropolis, tam sie po 300 za zombiaka dostaje, a wiekszosc z nich nie ma broni palnej i chodzi zajebiscie wolno tak wiec imo mozna podexpic tam troche

jakies leather/metal armory i do tego jakies syfiaste bronie po groszach z bazaru (moga miec durablity po 20 byle byly jak najtansze)


Ja mam hunter rifle, MA i 200 sztuk amunicji. Mogę się przyłączyć jak co.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:12am


Hehehs.
Dr Saigon to polaczek, potwierdzone info.
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:12am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 11:11am)
Ja mam hunter rifle, MA i 200 sztuk amunicji. Mogę się przyłączyć jak co.


A i najwarzniejsze - lewer siudmy.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:15am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 12:11pm)
Ja mam hunter rifle, MA i 200 sztuk amunicji. Mogę się przyłączyć jak co.


same
ale wieksza ekipa to juz lepiej karawane bo w necro duzo pk z bazukami chodzi
czemu nikt na radio nie siedzi przypominam 1337 kanal ;[

This post was edited by gnuj618 on Aug 13 2013 04:17am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:16am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 12:15pm)
same
ale wieksza ekipa to juz lepiej karawane bo w necro duzo pk z bazukami chodzi


nie ma sensu robic karawany przed 26 z tego co widze ;D
/e musze dobic tak do 10 altem zeby cos móc czarowac

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 04:17am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:17am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 11:15am)
same
ale wieksza ekipa to juz lepiej karawane bo w necro duzo pk z bazukami chodzi


Skąd karawany odjeżdżają?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:19am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 12:15)
same
ale wieksza ekipa to juz lepiej karawane bo w necro duzo pk z bazukami chodzi
czemu nikt na radio nie siedzi przypominam 1337 kanal ;[


Nie siedze, bo nie mam radia, bo nie moge znalezc circuitsow :x
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:19am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:19pm)
Nie siedze, bo nie mam radia, bo nie moge znalezc circuitsow :x


moge ci dac
Go Back To Polska Topic List
Prev13132333435598Next
Add Reply New Topic New Poll