Quote (groom @ May 2 2013 09:57pm)
Wlazlem na forum tej gry, przeczytalem ze 3 posty, w kazdym byl flame, ze TG jest op w chuj i niszczy wszystko na pvp.
no ja na moim lvlu, gdzie ludzie maja maksymalnie 2k hp potrafie jebnac na strzal 1k, wiec pozdrawiam
tylko cc w sumie malo, dobrze, ze przynajmniej mobilny w chuj