d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1313233343540Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 2 2013 02:57pm
Quote (Lander @ 2 May 2013 21:42)
chyba vs GF nie grales :D

/e ale y chyba nikt roguem nei gra jeszcze



Wlazlem na forum tej gry, przeczytalem ze 3 posty, w kazdym byl flame, ze TG jest op w chuj i niszczy wszystko na pvp.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 2 2013 03:06pm
Quote (groom @ May 2 2013 09:57pm)
Wlazlem na forum tej gry, przeczytalem ze 3 posty, w kazdym byl flame, ze TG jest op w chuj i niszczy wszystko na pvp.


no ja na moim lvlu, gdzie ludzie maja maksymalnie 2k hp potrafie jebnac na strzal 1k, wiec pozdrawiam
tylko cc w sumie malo, dobrze, ze przynajmniej mobilny w chuj
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 2 2013 03:10pm
sciagam, moze jutro zagram
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 2 2013 03:11pm
Quote (Tradek_Mk @ May 2 2013 10:10pm)
sciagam, moze jutro zagram


sciagaj ziomeczku zloty to pogramy razem

tylko kup kurwa wreszcie mikrofon, bo mnie chuj trafi

fake e/ btw op exp na arenach jest ; DD 10-20minut arena i lvl
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 2 2013 03:13pm
Quote (DrCox @ 2 May 2013 22:11)
sciagaj ziomeczku zloty to pogramy razem

tylko kup kurwa wreszcie mikrofon, bo mnie chuj trafi

fake e/ btw op exp na arenach jest ; DD 10-20minut arena i lvl


no chyba cie pogrzało, ze bede z toba grał
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 2 2013 03:18pm
Quote (Tradek_Mk @ May 2 2013 10:13pm)
no chyba cie pogrzało, ze bede z toba grał


nie badz tardek

e/ zrobisz clerica albo wizarda i kurwa elo, kosimy pvp

This post was edited by DrCox on May 2 2013 03:21pm
Member
Posts: 4,160
Joined: Mar 23 2009
Gold: 1,306.00
May 2 2013 03:20pm
przeszedlem
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 2 2013 03:35pm
kurwa no, wchodze queue na pvp : domination, podczas samego juz wchodzenia do gry wyjebalo jakiegos errora. szybki fix plikow, krotki patch, wchodze przegrywamy 700:100, dalem rade wbic kurwa 7/3 jeszcze (najlepsze staty tego meczu), wygrac gre i kurwa zwalic teraz do tego konia. rogue op, wyczuwam nerfa jak ta gra bedzie po fazie bety
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 3 2013 12:09am
Dajcie stronke z guidami jakimis ;x nie wiem w co isc Clericiem :O
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 3 2013 12:10am
Quote (zYwi3c @ May 3 2013 08:09am)
Dajcie stronke z guidami jakimis ;x nie wiem w co isc Clericiem :O


nie ma łatwo, ja sie dowiedzialem wlasnie ze troche zjebalem atrybuty, zamiast 2 pointsy w sile to w zwinke dalem ;__;

/e kewl dzisiaj maintance nie bedzie po południu bo dali patcha przy okazji tego ze w nocy im sie serwery zjebaly

This post was edited by Lander on May 3 2013 12:23am
Go Back To Polska Topic List
Prev1313233343540Next
Closed New Topic New Poll