Quote (Eldamar @ Dec 17 2011 12:24pm)
Dziękuję Rogalowi za ponowne otworzenie tematu. Każdy post, który nie będzie nawiązywał do tematu, będę reportował. Jeśli sytuacja się powtórzy, będę szukał wasze posty i wyłapywał te lepsze, żeby ktoś wjebał wam procenty.
Przeciez krytykowaniu dosc zalolsnego gustu wikroreczka to sa nadal posty na temat.
This post was edited by Pozer on Dec 17 2011 09:50am