Quote (Fluence @ 11 Dec 2011 11:40)
nie nie, jailbreakeme już dawno nie działa, robiłem sam przez redsn0w
e/ zapytałem się tutaj bo tam zanim odpiszą to wieki -,-
restore zawsze przywraca fona do takiego, jaki wyszedl z fabryki

Quote (saszas @ 11 Dec 2011 11:23)
wyobraz sobie, ze mialem.
gdzie ja tutaj hejtuje?
ja sam tej wojny nie rozumiem i mam na nia wyjebane.
kazdy oczekuje id telefonu czegos innego.
mi samsung zaoferowal troszke wiecej niz apple, za duzo lepsza cene- prosty wybor.
czemu mam sie przejmowac, czy jakis brudas chujwiegdzie poluje na niedzwiedzie z hjułejem na androidzie?
Ty rly sie tym przejmujesz?
to dla Ciebie argument przy zakupie telefonu?
e/
pierdole juz nic nie pisze

nie pisalem o tobie jako o hejterze misiek
@toyo
kopilem xperie activ bo mi sie podobala i byla wytrzymala. myslalem ze w koncu bede mogl nosic telefon na warsztat, ale sie zawiodlem. czemu chwalisz androida, skoro musisz od razu wrzucac do niego romy? chwal autorow romow, a nie google. sam fakt ze do szybkiej obslugi fona musisz miec modyfikowanego softa swiadczy o tym, ze google nie postaralo sie z androidem. fanboj? sam mnie nazwales fanbojem apple'a. nie mam maca, nie mam ipada, ipoda ani zadnych innych gadzetow apple'a niz stary juz ip3gs ktorego chwale i chwalic bede bo zaden inny telefon nie byl tak dobry jak ten, a bylo ich duzo. nigdy nie napisalem ze iOS jest idealny bo brakuje mu kilka rzeczy, chociazby jak sam wymieniles widzetow, ktorych bez jb dodawac nie mozna
