d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev13132333435339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Dec 11 2011 04:23am
Quote (elfisher @ Dec 11 2011 09:14am)
to ja zadam podstawowe pytanie: miales kiedykolwiek iphone w rekach dluzej niz 10 minut? wiekszosc hejterow nigdy nie miala stycznosci ze sprzetem apple'a i kopiuja tylko to, co pisza fanboje androida, inni twierdza ze sa wielkimi znawcami iOS bo kumpel kumpla mial kiedys ip1 i ja go trzymalem w rece ale dupy mi nie urywalo.
wojna apple-android skonczy sie dopiero jak klon googla upadnie. nie ma sensu porownywac systemow iloscia sprzedanych smartfonow bo androida wrzuci byle hujawei do zlomu za 20$ i sprzeda w azji 10mln sztuk.


wyobraz sobie, ze mialem.
gdzie ja tutaj hejtuje?
ja sam tej wojny nie rozumiem i mam na nia wyjebane.
kazdy oczekuje id telefonu czegos innego.
mi samsung zaoferowal troszke wiecej niz apple, za duzo lepsza cene- prosty wybor.
czemu mam sie przejmowac, czy jakis brudas chujwiegdzie poluje na niedzwiedzie z hjułejem na androidzie?
Ty rly sie tym przejmujesz?
to dla Ciebie argument przy zakupie telefonu?

e/
pierdole juz nic nie pisze :angry:

This post was edited by saszas on Dec 11 2011 04:24am
Member
Posts: 1,272
Joined: Nov 20 2011
Gold: 975.00
Dec 11 2011 04:25am
Quote (elfisher @ Dec 11 2011 10:53am)
restere w itunes i masz ip bez jb :)


i na 100% bedzie dzialal? bo pamietam ze przy iOS 4.2 (chyba tym) restore uwalało telefon jak miało się JB
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Dec 11 2011 04:35am
Quote (Fluence @ 11 Dec 2011 12:25)
i na 100% bedzie dzialal? bo pamietam ze przy iOS 4.2 (chyba tym) restore uwalało telefon jak miało się JB

A w jaki sposób mialeś robiony jb? Pewnie przez strony typu "jailbreak me"? Sprawdz co pisza na stronie z której korzystałeś albo czy na forum myapple są jakieś ostrzeżenia, ale na 99% można robić restore i niczym sie nie przejmowac.

Quote (Fluence @ 11 Dec 2011 12:40)
nie nie, jailbreakeme już dawno nie działa, robiłem sam przez redsn0w

Aha, rzeczywiście zapomniałem jak to teraz wygląda. W iOS 5 chyba nie robiłem JB.

This post was edited by toyo on Dec 11 2011 04:44am
Member
Posts: 1,272
Joined: Nov 20 2011
Gold: 975.00
Dec 11 2011 04:40am
Quote (toyo @ Dec 11 2011 11:35am)
A w jaki sposób mialeś robiony jb? Pewnie przez strony typu "jailbreak me"? Sprawdz co pisza na stronie z której korzystałeś albo czy na forum myapple są jakieś ostrzeżenia, ale na 99% można robić restore i niczym sie nie przejmowac.


nie nie, jailbreakeme już dawno nie działa, robiłem sam przez redsn0w

e/ zapytałem się tutaj bo tam zanim odpiszą to wieki -,-

This post was edited by Fluence on Dec 11 2011 04:40am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 11 2011 08:57am
Quote (Fluence @ 11 Dec 2011 11:40)
nie nie, jailbreakeme już dawno nie działa, robiłem sam przez redsn0w

e/ zapytałem się tutaj bo tam zanim odpiszą to wieki -,-


restore zawsze przywraca fona do takiego, jaki wyszedl z fabryki :)

Quote (saszas @ 11 Dec 2011 11:23)
wyobraz sobie, ze mialem.
gdzie ja tutaj hejtuje?
ja sam tej wojny nie rozumiem i mam na nia wyjebane.
kazdy oczekuje id telefonu czegos innego.
mi samsung zaoferowal troszke wiecej niz apple, za duzo lepsza cene- prosty wybor.
czemu mam sie przejmowac, czy jakis brudas chujwiegdzie poluje na niedzwiedzie z hjułejem na androidzie?
Ty rly sie tym przejmujesz?
to dla Ciebie argument przy zakupie telefonu?

e/
pierdole juz nic nie pisze  :angry:


nie pisalem o tobie jako o hejterze misiek B)

@toyo
kopilem xperie activ bo mi sie podobala i byla wytrzymala. myslalem ze w koncu bede mogl nosic telefon na warsztat, ale sie zawiodlem. czemu chwalisz androida, skoro musisz od razu wrzucac do niego romy? chwal autorow romow, a nie google. sam fakt ze do szybkiej obslugi fona musisz miec modyfikowanego softa swiadczy o tym, ze google nie postaralo sie z androidem. fanboj? sam mnie nazwales fanbojem apple'a. nie mam maca, nie mam ipada, ipoda ani zadnych innych gadzetow apple'a niz stary juz ip3gs ktorego chwale i chwalic bede bo zaden inny telefon nie byl tak dobry jak ten, a bylo ich duzo. nigdy nie napisalem ze iOS jest idealny bo brakuje mu kilka rzeczy, chociazby jak sam wymieniles widzetow, ktorych bez jb dodawac nie mozna :(
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 13 2011 09:14am
Quote (VolveR @ 13 Dec 2011 16:13)


i z androidem :)
Member
Posts: 1,272
Joined: Nov 20 2011
Gold: 975.00
Dec 13 2011 12:12pm
Quote (elfisher @ Dec 13 2011 04:14pm)
i z androidem :)


ale z 2 głośnikami :D
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 15 2011 08:26am
dzisiaj premiera gta3 na iOS, do kupienia w app store za 4 euro
http://itunes.apple.com/pl/app/grand-theft-auto-3/id479662730?mt=8
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 23 2011 11:20am
jetpack - mala, darmowa i calkiem fajna gierka. wlasnie rozladowalem na niej baterie :)
http://itunes.apple.com/pl/app/jetpack-joyride/id457446957?mt=8
Go Back To Polska Topic List
Prev13132333435339Next
Add Reply New Topic New Poll