d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1313233343560Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 9 2012 05:08am
Dla jajec pisalem z reszta ludzi z roku tegoroczna mature.. Masakra jaki poziom zanizony. W przyszlym roku bedzie kolorowanie rysunkow...
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
May 9 2012 05:08am
Quote (Nothus @ May 9 2012 01:08pm)
Dla jajec pisalem z reszta ludzi z roku tegoroczna mature.. Masakra jaki poziom zanizony. W przyszlym roku bedzie kolorowanie rysunkow...


To jest szansa, że zdasz.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2012 05:12am
Quote (nakurwiator @ May 9 2012 12:08pm)
To jest szansa, że zdasz.


win :D
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2012 05:13am
Quote (Msk @ May 9 2012 12:07pm)
W równaniu trygonometrycznym wyszło cos = 1 lub cos = 0.5? W równaniu zwykłym wyszło <0,1>?


cos = 1 i cos = 0,5 ale chyba rozpisales na pi/3 + 2kpi itd? :D
a mowisz o tym wczesniejszym ze <0,1>
raczej nie wydaje mi sie by moglo tak wyjsc bo ramiona byly w gore a mialo byc wieksze lub rowne :P
ale nie wiem moge miec zle
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
May 9 2012 05:15am
Code
[COLOR=green]matura to bzdura potwierdzam[/COLOR]
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 05:15am
Quote (kubaba5 @ May 9 2012 01:13pm)
cos = 1 i cos = 0,5 ale chyba rozpisales na pi/3 + 2kpi itd? :D
a mowisz o tym wczesniejszym ze <0,1>
raczej nie wydaje mi sie by moglo tak wyjsc bo ramiona byly w gore a mialo byc wieksze lub rowne :P
ale nie wiem moge miec zle


Rozpisałem ofc.

Nie pamiętam które to było zadanie. Była nierówność po prostu, chyba 4 stopnia[?], za 4 punkty bodajże była.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2012 05:16am
Quote (Msk @ May 9 2012 12:15pm)
Rozpisałem ofc.

Nie pamiętam które to było zadanie. Była nierówność po prostu, chyba 4 stopnia[?], za 4 punkty bodajże była.


nom to bylo poprzednie czyli drugie chyba
no ale tam bylo cos w stylu
x^4+4>=2x
wiec raczej nie mozliwe by wyszedl przedial obustronnie domkniety
/e: btw pisze ktos jutro rozszerzony ang? i w piatek fizyke rozszerzona?

This post was edited by kubaba5 on May 9 2012 05:17am
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 05:17am
Quote (kubaba5 @ May 9 2012 01:16pm)
nom to bylo poprzednie czyli drugie chyba
no ale tam bylo cos w stylu
x^4+4>=2x
wiec raczej nie mozliwe by wyszedl przedial obustronnie domkniety


Przy 3 liczbach chyba były iksy. Dlaczego nie? Przecież sam napisałeś mniejsze lub równe :O
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2012 05:18am
Quote (Msk @ May 9 2012 12:17pm)
Przy 3 liczbach chyba były iksy. Dlaczego nie? Przecież sam napisałeś mniejsze lub równe :O


nie wiem moze mam zle tu mi sie nie chce o tym gadac bo ciezko powiedziec jak nie mam przed soba tej nierownosci
na interii o ktorej beda jakies wyniki czy cos?
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 05:19am
Quote (kubaba5 @ May 9 2012 01:18pm)
nie wiem moze mam zle tu mi sie nie chce o tym gadac bo ciezko powiedziec jak nie mam przed soba tej nierownosci
na interii o ktorej beda jakies wyniki czy cos?


Ja też nie pamiętam dokładnie. Niebawem powinny być :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1313233343560Next
Add Reply New Topic New Poll