☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
31
32
33
34
35
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147788
Replies: 8046
Track Topic
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#321
Apr 16 2011 05:06am
phail, juz kupilem...
This post was edited by LukaszPL on Apr 16 2011 05:15am
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#322
Apr 16 2011 05:09am
Quote (LukaszPL @ Apr 16 2011 11:06am)
kurwa nie moge kupic czolgu nowego, mimo ze mam na niego kase. Ciagle mi pisze research, ale nie mam pojecia o co chodzi
Pomozcie ludzie
musisz badania na niego zrobić.
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#323
Apr 16 2011 06:07am
a ja stoje moim a-20 i nie moge dobic do next tieru
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#324
Apr 16 2011 06:11am
zmiana z destroyerów na artylerie
SchoolOfRock
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold
:
1.00
#325
Apr 16 2011 06:15am
Quote (Yugi @ 16 Apr 2011 14:11)
zmiana z destroyerów na artylerie
do jakiego TD doszedles?
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#326
Apr 16 2011 06:16am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 16 2011 01:15pm)
do jakiego TD doszedles?
już mogę kupić SU-85, tylko kasę dozbierać
SchoolOfRock
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold
:
1.00
#327
Apr 16 2011 06:20am
Quote (Yugi @ 16 Apr 2011 14:16)
już mogę kupić SU-85, tylko kasę dozbierać
ja teraz mam min po 7k za gre. aktualnie posiadam 200k kredytow i 5,5k expa na badania. jak uzbieram na stuga to odrazu kupuje
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#328
Apr 16 2011 06:29am
Quote (EustachyMotyka @ 16 Apr 2011 14:07)
a ja stoje moim a-20 i nie moge dobic do next tieru
Ja mam T-26 i nie wyrabiam na ulepszenia do niego
VolveR
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold
:
16.00
#329
Apr 16 2011 07:21am
Jak to odpalić przez proxy? Coś mi nie wychodzi tunelowanie, błędy z UDP. Próbował ktoś?
Pograłbym na uczelni
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#330
Apr 16 2011 07:25am
Quote (LukaszPL @ 16 Apr 2011 14:29)
Ja mam T-26 i nie wyrabiam na ulepszenia do niego
low bo ja juz po 10 walkach z t-26 przesiadam sie na nastepny tier
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
31
32
33
34
35
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact