Quote (kr90 @ Aug 28 2010 01:18pm)
btw. odszedl murinio i juz inter padake ze slabym atletico zagral.
tego nie byłbym taki pewien ze Atletico takie słabe, jak będą grać regularnie a nie tak jak w poprzednim sezonie to powinni się znaleźć w 4-ce
e: ofc mam nadzieję ze Atletico spadnie w tym sezonie i życzę im wszystkiego najgorszego
This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 07:28am