d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev131323334355001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 28 2010 07:15am
Quote (Madrista @ 28 Aug 2010 15:14)
Mourinho powiedział ze Canales zagra w pierwszym składzie z Mallorcą !! full of win! Hala Madrid!


to jakiś random chyba? :<
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 07:16am
Quote (kr90 @ Aug 28 2010 01:15pm)
to jakiś random chyba? :<


jeśli mam być szczery to wyjebałbym Kakę i dał Canalesowi grać :D
e: a czy określać go randomem to nie wiem :C ja juz widzialem pare/parenaście jego meczów i jestem przeszczęśliwy że będzie grał w Realu

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 07:17am
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 28 2010 07:18am
btw. odszedl murinio i juz inter padake ze slabym atletico zagral.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 07:28am
Quote (kr90 @ Aug 28 2010 01:18pm)
btw. odszedl murinio i juz inter padake ze slabym atletico zagral.


tego nie byłbym taki pewien ze Atletico takie słabe, jak będą grać regularnie a nie tak jak w poprzednim sezonie to powinni się znaleźć w 4-ce
e: ofc mam nadzieję ze Atletico spadnie w tym sezonie i życzę im wszystkiego najgorszego

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 07:28am
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 28 2010 07:43am
Quote (Madrista @ 28 Aug 2010 15:28)
tego nie byłbym taki pewien ze Atletico takie słabe, jak będą grać regularnie a nie tak jak w poprzednim sezonie to powinni się znaleźć w 4-ce
e: ofc mam nadzieję ze Atletico spadnie w tym sezonie i życzę im wszystkiego najgorszego


w koncu doktor hałs jest trenerem ;DD
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 11:02am
zlatan do milanu na rok idzie kekeke
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 28 2010 11:04am
A Wiselka wygrala 2-1 z Polonia Bytom :D
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Aug 28 2010 11:16am
Quote (PaleNisko69 @ Aug 28 2010 06:04pm)
A Wiselka wygrala 2-1 z Polonia Bytom :D


Lechia Gdańsk wygrała 2:0 ze Śląskiem Wrocław, a do przerwy Widzew Łódź remisuje bezbramkowo z Polonią Warszawa. Oby Polonia wygrała ten mecz, chociaż nie gra jeden z najlepszych piłkarzy ekstraklasy- Adrian Mierzejewski.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 28 2010 11:26am
polecam lekture forum "kibicow juventusu z Polski". po prostu boki zrywac z pomyslunku tych chlopaczkow. co sie dzieje po losowaniu, a bedzie jeszcze gorzej...
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 12:10pm
Quote (wielkiburak @ Aug 28 2010 05:26pm)
polecam lekture forum "kibicow juventusu z Polski". po prostu boki zrywac z pomyslunku tych chlopaczkow. co sie dzieje po losowaniu, a bedzie jeszcze gorzej...


wklej jakieś ciekawsze kawałki
inb4 - tak uzywanie google boli
Go Back To Polska Topic List
Prev131323334355001Next
Closed New Topic New Poll