d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13132333435207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 20 2010 08:39am
raczej powinien
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 20 2010 10:47am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 20 2010 11:18am
beznadziejny !!
Member
Posts: 5
Joined: Jul 20 2010
Gold: 0.00
Jul 20 2010 12:28pm
sam x360 nie mam ale najlepiej gralo sie u ziomka w Halo3 .
x lepszy o tyle od ps3 , ze gry sa tansze, a z przerabianiem sie czasami nie watro bawic.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 20 2010 05:37pm
pogramlem troche w forze3 i juz sie bardziej pdooba
powtorki ciekawe sa hehe
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 20 2010 05:40pm
ja na x360 planuje kupic midnight club los angeles cuz jest strasznie fajowe,gralem w midnight club dub edition 2 to bylo tez fajne
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 20 2010 11:56pm
mindight jest pod wzgledem jazdy gorszy od nfs :<
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 21 2010 12:10am
jeszcze 3 gwiazkdi w wetworks i 1k w mw2!!!!!!!!!!!!
dzis trochr forz 3 pogralem :)
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jul 21 2010 12:42am
ja tam mam ps3 i nie narzekam :P gry kupuje raz na rok jak jade do angli tam chodza 2 za 5 funtow wiec nakupuje sobie ich zawsze od groma i ciesze ryja :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 21 2010 12:45am
hehe
tutaj tez przeconey teraz sa ze gry po 2-10 dolarow takie strsze gre ale moga byc
ncaa 2007 sobie kkupie i 2008 za 4 hehe
Go Back To Polska Topic List
Prev13132333435207Next
Add Reply New Topic New Poll