d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1313233343543Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:51am
Quote (Pan_Jezus @ Dec 28 2009 05:51pm)
3 posty do 4k !


Ciągle Cię reportuję
Member
Posts: 1,706
Joined: Sep 15 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:51am
DnB. Dobra robota panowie.
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:51am
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 06:50pm)
ja tylko chcialem przypomniec, ze przed powstaniem tematu rozmawialismy z rogalem, prosze bez spamu albo zaczna sie plusdziesiatki


na kogo rogal zagłosował tak btw?
Member
Posts: 4,695
Joined: Sep 6 2009
Gold: 4.10
Warn: 90%
Dec 28 2009 11:51am
Quote (realny @ Dec 28 2009 06:51pm)
nie ma atencji co ?


ano nie ma jestem bardzo smutny

Kap Kap Kap
kapiom lezki
i pisza ta wiadomosc :(
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:51am
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 07:50pm)
ja tylko chcialem przypomniec, ze przed powstaniem tematu rozmawialismy z rogalem, prosze bez spamu albo zaczna sie plusdziesiatki


upierdol tego tepaka umyslowego "Pan_jezus"....
Banned
Posts: 424
Joined: Dec 7 2009
Gold: 75.51
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:51am


przypominam tarda hydraulika
Member
Posts: 4,695
Joined: Sep 6 2009
Gold: 4.10
Warn: 90%
Dec 28 2009 11:52am
ŁUCHU 3999 !
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 28 2009 11:52am
Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 05:50pm)
nua jest zjebany bez słowa "fajnie". a killah faktycznie zasłużył sobie na miejsce w tym zaszczytnym gronie. kto jeździ golfem, się tym chwali i co najgorsze, jest z tego dumny?


Ale Nua też nie miał małego spierdolenia, musisz przyznać.
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:52am
Quote (Pan_Jezus @ 28 Dec 2009 18:52)
ŁUCHU 3999 !


Jeśli wbijesz tu 4k, to twoja matka kurwa.

E: eZ

This post was edited by BjNsux on Dec 28 2009 11:53am
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Dec 28 2009 11:53am
W ankiecie powinno widniec "Phockous + pan_jezus" - dokladnie to samo scierwo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1313233343543Next
Closed New Topic New Poll