d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1318319320321322672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 12:29pm
Quote (bushlick @ 10 Aug 2013 20:27)
Zwlaszcza ze po przyciagnieciu pod fontanne wraca z tpka :D


Ale to juz sporo czasu mija i musi sie teleportowac do towera, a tf moze byc daleko od wiezy.
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Aug 10 2013 12:30pm
Quote
co jest bugiem i zostalo oficjalnie potwierdzone.


z tego co wiem bugi sie usuwa a volvo nie robi z tym nic od czasu kiedy gra powstala czyli ze 2 lata - wiec wnioskuje ze ten caly bul dupy jest chyba niepotrzebny



Quote
są bugi które specjalnie zostają. ile takich było w d2 i jakby blitzz je usunął to gra by dużo straciła


no jezeli tak jest wiec cala dyskusja jest bez sensu, niech chinole sie naucza grac w ten sposob i po sprawie

This post was edited by Longer88 on Aug 10 2013 12:33pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 10 2013 12:31pm
Quote (Longer88 @ 10 Aug 2013 20:30)
z tego co wiem bugi sie usuwa a volvo nie robi z tym nic od czasu kiedy gra powstala czyli ze 2 lata

są bugi które specjalnie zostają. ile takich było w d2 i jakby blitzz je usunął to gra by dużo straciła
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:31pm
Quote (1970 @ Aug 10 2013 08:27pm)
tak wracając do rozmowy sprzed kilku stron, czemu invo nie jest pickowany/banowany na różnych tourach? (pytanie newbie bo mało grałem w dote)


Bo został bardzo znerfiony i latwo go zgankowac w poczatkowej fazie gry. Albo jest niszczony przez jakies qopy, albo nie dobija creepow.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:34pm
Quote (Atanok @ Aug 10 2013 08:29pm)
Ale to juz sporo czasu mija i musi sie teleportowac do towera, a tf moze byc daleko od wiezy.


Dlatego nie walczyli daleko od wieży. Jak nie trafil hookiem na roshanie to odpuscili, zeby pozniej zaciagnac gyro pod fontanne kolo t2 towera.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 12:34pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 07:24pm)
Nie pisz do mnie paziu, thx. Nadal nie rozumiesz o co chodzi. 1 gra zostala zdominowana przez navi, juz chuj w to co grali. 3 natomiast byla nastawiona typowo na wykorzystanie fountain hooka, co jest bugiem i zostalo oficjalnie potwierdzone.

1000 range, a przyciaga cala mape. Nawet na slunsku ucza czytania ze zrozumieniem.


1000 range ma, to oczywiste a ja kzlapie kogos to wraca, a ze pudge jest w innym miejscu to juz inna bajka. Zepelnie jakbys gral distem w Twoim teamie i glimpsowal pudgea z przeciwnikow kiedy bedzie po tp hookowal Twoich teammateów, srsly. To nie jest bug, istnieje od pre-czasów i działa w taki sposób w jaki działa mechanika w grze. To nie jest "czajna kontest" tylko gra o gruby hajs, jezeli chca wygrac to to zrobia i beda tego uzyac jeeli beda chcieli, nic wielkiego. Pzoatym kazdy fail takiego hooka kosztowal dendiego 135 golda wiec tez nie pierdol ze to nie obusieczne ostrze. Trzeba naprawde miec umiejetnosci zeby to robic tak efektywnie. A że tongfu nie umieli zrobic nic zeby sie rpzeciwstawic tylko dawali sie hookowa to skonczyli ja kreszta chinskich teamow ktore sa najlepsze.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:38pm
Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 08:34pm)
1000 range ma, to oczywiste a ja kzlapie kogos to wraca, a ze pudge jest w innym miejscu to juz inna bajka. Zepelnie jakbys gral distem w Twoim teamie i glimpsowal pudgea z przeciwnikow kiedy bedzie po tp hookowal Twoich teammateów, srsly. To nie jest bug, istnieje od pre-czasów i działa w taki sposób w jaki działa mechanika w grze. To nie jest "czajna kontest" tylko gra o gruby hajs, jezeli chca wygrac to to zrobia i beda tego uzyac jeeli beda chcieli, nic wielkiego. Pzoatym kazdy fail takiego hooka kosztowal dendiego 135 golda wiec tez nie pierdol ze to nie obusieczne ostrze. Trzeba naprawde miec umiejetnosci zeby to robic tak efektywnie. A że tongfu nie umieli zrobic nic zeby sie rpzeciwstawic tylko dawali sie hookowa to skonczyli ja kreszta chinskich teamow ktore sa najlepsze.


W dupie byles, gowno widziales/wiesz. 135 golda vs wyeliminowanie carry z aegisem to prawdziwie obusieczne ostrze. Jak nie trafial hookiem, to w 80% przypadkow wracal z buta.

Versuta bardzo trafnie kiedys skomentowal pudge pleyera: tobie gamburgiery żryć nada a nie igrać w doto, ujobku nullowy. Syn sabaki, pidaras, suka.

This post was edited by bushlick on Aug 10 2013 12:44pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 12:42pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 07:38pm)
W dupie byles, gowno widziales/wiesz. 135 golda vs wyeliminowanie carry z aegisem to prawdziwie obusieczne ostrze. Jak nie trafial hookiem, to w 80% przypadkow wracal z buta.


Czemu tak bardzo nie chcesz przyznac ze Tongfu byłoo za slabe, ja pierdole. Jesteś tak zapatrzony że szok. Trzeba sobie radzić, Ty nie potrafisz tego pojąć, to jest dla Ciebie za trudne nagle unosisz sięhonorem ze w tak "prosty" sposó rozjebali Twoj ulubiony team, to taki smutek i żal.

polecam

This post was edited by blejdowy on Aug 10 2013 12:47pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:47pm
Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 08:42pm)
Czemu tak bardzo nie chcesz przyznac ze Tongfu byłoo za slabe, ja pierdole. Jesteś tak zapatrzony że szok. Trzeba sobie radzić, Ty nie potrafisz tego pojąć, to jest dla Ciebie za trudne nagle unosisz sięhonorem ze w tak "prosty" sposó rozjebali Twoj ulubiony  team, to taki smutek i żal.


Prosty sposob :D gra nr 2 kolezko. W normalnym setupie navi pokazalo jacy z nich gracze. Licze na to, ze dostana wpierdol od A i zobaczymy rewanz w lb.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 10 2013 01:05pm
dokladnie, na'vi 0 skilla, doszli do tego cwiercfinalu wylacznie na farcie, a potem w jednej grze abusowali bugi, ktore jakims cudem nie zostaly fixniete przez volvo od pierwszej wersji bety, czyli ewidentnie sa straszliwymi bugami, powinni zostac zdyskwalifikowani, volvo disband.
Go Back To Polska Topic List
Prev1318319320321322672Next
Add Reply New Topic New Poll