Quote (albmat @ 16 Aug 2021 23:21)
Wszystko zalezy co chcesz robić, jeżeli czystą to jakiś aabratek, thor lub ufo. Za przyzwoity sprzęt musisz dać przynajmniej 1.5k + wypełnienie do niego za jakies 200-300pln. Pierwsze co zrób to zacznij czytać na ten temat, jest mnóstwo materiału do przyswojenia bez którego nie kupisz odpowiedniego sprzętu, nie mówiąc już o poprawnym przeprowadzeniu rektyfikacji :)
Teorii kiedys juz troche ogarnialem i wiem o przedgonach, pogonach, dzieleniu na frakcje etc. Najchetniej bym zajebal takiego aabrateka albo inna kegowa kolumne, ale niestety musze ograniczyc sie do typowo domowych zabawek mozliwych do ogarniecia w mieszkaniu, dlatego sie zastanawialem and tym pierdolnikiem wkrecanym w szybkowar z odstojnikami, ew bardziej wydajnym ale i drozszym pot-still'u. Alembiki to juz tez troche drozsza zabawa.
Polecasz jakies foro czy inne stronki w tej tematyce?
Oczywko wszystko czysto sportowo, nic do uzytku, no chyba ze plyn do dezynfekcji
