Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 06:36pm)
Reszta swiata czyli buszlik? Kay kay, czemu tutaj postujesz skoro opusciles temat no i dote, moze w lola graj, wszystko wolniej sie dzieje, idealnie dla Ciebie
Nawet maelk w studio po meczu powiedzial ze to zepsute i nie podoba mu sie wykorzystywanie bugow w grze. Zeszta wy nigdy nie wyszliscie poza puby, wiec nie zamierzam dyskutowac z jasiami do bicia. Srajgon < hunter, tyle w temacie a smietnik najglosniejszy. Uwazaj mateusz bo zmarnuje 2 dni, ale polamie ci rece, zebys przynajmniej mial wytlumaczenie dlaczego jestes zyciowym przegrancem
