d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1317318319320321672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 10 2013 11:59am
Quote (blejdowy @ 10 Aug 2013 19:36)
nie bedzie doty do sc2 tylko blizz allstars, ta do w3 jest na tym sammy poziomie rozwoju co d2 a nawet ma wiecej herosow.


pierwsza "dota" była do sc nie do w3

This post was edited by 1970 on Aug 10 2013 11:59am
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:03pm
Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 06:36pm)
Reszta swiata czyli buszlik? Kay kay, czemu tutaj postujesz skoro opusciles temat no i dote, moze w lola graj, wszystko wolniej sie dzieje, idealnie dla Ciebie


Nawet maelk w studio po meczu powiedzial ze to zepsute i nie podoba mu sie wykorzystywanie bugow w grze. Zeszta wy nigdy nie wyszliscie poza puby, wiec nie zamierzam dyskutowac z jasiami do bicia. Srajgon < hunter, tyle w temacie a smietnik najglosniejszy. Uwazaj mateusz bo zmarnuje 2 dni, ale polamie ci rece, zebys przynajmniej mial wytlumaczenie dlaczego jestes zyciowym przegrancem :D
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 10 2013 12:12pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 08:03pm)
Nawet maelk w studio po meczu powiedzial ze to zepsute i nie podoba mu sie wykorzystywanie bugow w grze. Zeszta wy nigdy nie wyszliscie poza puby, wiec nie zamierzam dyskutowac z jasiami do bicia. Srajgon < hunter, tyle w temacie a smietnik najglosniejszy. Uwazaj mateusz bo zmarnuje 2 dni, ale polamie ci rece, zebys przynajmniej mial wytlumaczenie dlaczego jestes zyciowym przegrancem :D


rozumiem ze ty grales na arenie gdzie stawką jest gruba kasa i brales picki wedlug chinskiej bibliii a nie tym czym grasz najlepiej?
zreszta po co ja z toba pisze, jestes nudny jak azjatycki gameplay ktorego ubostwiasz ;]

This post was edited by gnuj618 on Aug 10 2013 12:13pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 12:14pm
Quote (bushlick @ 10 Aug 2013 20:03)
Nawet maelk w studio po meczu powiedzial ze to zepsute i nie podoba mu sie wykorzystywanie bugow w grze. Zeszta wy nigdy nie wyszliscie poza puby, wiec nie zamierzam dyskutowac z jasiami do bicia. Srajgon < hunter, tyle w temacie a smietnik najglosniejszy. Uwazaj mateusz bo zmarnuje 2 dni, ale polamie ci rece, zebys przynajmniej mial wytlumaczenie dlaczego jestes zyciowym przegrancem :D


Ahahaha co za zero :DDDDDDDDDD
Btw zabawne, ze twoj angielski jest tak gowniany, ze nie rozrozniasz slowa bug od intended :DDD Ale w koncu jestes slunzakiem wiec wybaczam i mozesz wracac do jedzenia wodzionki.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:24pm
Quote (gnuj618 @ Aug 10 2013 08:12pm)
rozumiem ze ty grales na arenie gdzie stawką jest gruba kasa i brales picki wedlug chinskiej bibliii a nie tym czym grasz najlepiej?


Nie pisz do mnie paziu, thx. Nadal nie rozumiesz o co chodzi. 1 gra zostala zdominowana przez navi, juz chuj w to co grali. 3 natomiast byla nastawiona typowo na wykorzystanie fountain hooka, co jest bugiem i zostalo oficjalnie potwierdzone.

1000 range, a przyciaga cala mape. Nawet na slunsku ucza czytania ze zrozumieniem.

This post was edited by bushlick on Aug 10 2013 12:26pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 12:26pm
Zwlaszcza, ze od lat icefrog tego celowo nie usuwal bo uznal to za "hilarious". Zreszta skoro hinzgie bajgi nie potrafily wygrac teamfightu 4 v 3,5 [bo pudge siedzi w bazie, a chen w tf to jak pol hero] to nie potrafiliby wygrac 5v5, ale kiepskiej chinskiej baletnicy...

This post was edited by Atanok on Aug 10 2013 12:26pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 10 2013 12:26pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 10 2013 12:27pm
tak wracając do rozmowy sprzed kilku stron, czemu invo nie jest pickowany/banowany na różnych tourach? (pytanie newbie bo mało grałem w dote)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 12:27pm
http://dev.dota2.com/showthread.php?t=2989&p=11512&viewfull=1#post11512


ErikJ
ErikJ is offline
Valve Developer
Pretty sure this was deemed too hilarious to fix.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 10 2013 12:27pm
Quote (Atanok @ Aug 10 2013 08:26pm)
Zwlaszcza, ze od lat icefrog tego celowo nie usuwal bo uznal to za "hilarious". Zreszta skoro hinzgie bajgi nie potrafily wygrac teamfighty 4 v 3,5 [bo pudge siedzi w bazie, a chen w tf to jak pol hero] to nie potrafiliby wygrac 5v5, ale kiepskiej chinskiej baletnicy...


Zwlaszcza ze po przyciagnieciu pod fontanne wraca z tpka :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1317318319320321672Next
Add Reply New Topic New Poll