d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1316317318319320339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
May 3 2019 02:36pm
fajne promki dzisiaj na filmy w iTunes
kupione:
Naga bron 1-3
Cast Away
Dictator
Eurotrip
Forrest Gump

Wszystko chyba po 17,99 :wub:
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jun 4 2019 06:09am
Apple jak zwykle miazdzy swoimi gownoproduktami xd W tym roku elektroniczna tarka do sera i najdrozsza noga do monitora w historii kosmosu.




This post was edited by Majonez on Jun 4 2019 06:10am
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2019 06:20am
Quote (Majonez @ Jun 4 2019 01:09pm)
Apple jak zwykle miazdzy swoimi gownoproduktami xd W tym roku elektroniczna tarka do sera i najdrozsza noga do monitora w historii kosmosu.


999$ MSRP, więc na Polskę 1229$, czyli 4975 zł za podstawkę pod monitor, to nie licząc karty dźwiękowej dodatkowej i wentylatorów kolejnych dokupionych, to cała skrzynka z GTXem 1080 Ti, i7-7700K, MSI Z270 Tomahawk, Fortisem, 2x 8GB 3200MHz/CL16, Samsungiem 860 EVO 500GB, Fractalem Meshify C i SeaSoniciem Focus Gold 550 mnie 400 zł mniej kosztowała. xD
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jun 4 2019 06:30am
Quote (PQA @ 4 Jun 2019 14:20)
999$ MSRP, więc na Polskę 1229$, czyli 4975 zł za podstawkę pod monitor, to nie licząc karty dźwiękowej dodatkowej i wentylatorów kolejnych dokupionych, to cała skrzynka z GTXem 1080 Ti, i7-7700K, MSI Z270 Tomahawk, Fortisem, 2x 8GB 3200MHz/CL16, Samsungiem 860 EVO 500GB, Fractalem Meshify C i SeaSoniciem Focus Gold 550 mnie 400 zł mniej kosztowała. xD


ALE NIE MASZ EFEKTU APPLE.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jun 4 2019 06:32am
Szukacie poklasku? :mellow:
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jun 4 2019 06:33am
Z tym stojakiem do monitora to dojebali xD sam się śmiałem
Ale poza tym wszystko zajebiste.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jun 4 2019 06:39am
Przynajmniej zaserwowali nam wyborne memeski.
Wyglad tarki do sera na wiecznym propsie.

This post was edited by Majonez on Jun 4 2019 06:41am
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 4 2019 07:07am
Ajpyl pluje fanom w ryj, a pozerdino jak zwykle, że to deszcz xd
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jun 4 2019 07:19am
Quote (Pozer @ 4 Jun 2019 14:32)
Szukacie poklasku? :mellow:


Ale pytasz w tym momencie tima cooka czy jego bezimiennego giermka?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jun 4 2019 07:42am
Quote (Ezraaa @ Jun 4 2019 01:07pm)
Ajpyl pluje fanom w ryj, a pozerdino jak zwykle, że to deszcz xd

Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
:)
Go Back To Polska Topic List
Prev1316317318319320339Next
Add Reply New Topic New Poll