Quote (bushlick @ Aug 10 2013 05:31pm)
plebs i usa jara sie takimi zagrywkami, reszta swiata kpi z tak bezczelnego abusowania 1 rzeczy przez cala gre.
po upokorzeniu w 2 grze nie widzieli innej opcji, wiec poszedl ban maginy ktory moze wyjebac spod fontanny i zagoscil pudge + czeczen
Reszta swiata czyli buszlik? Kay kay, czemu tutaj postujesz skoro opusciles temat no i dote, moze w lola graj, wszystko wolniej sie dzieje, idealnie dla Ciebie