d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1316317318319320672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 10:36am
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 05:31pm)
plebs i usa jara sie takimi zagrywkami, reszta swiata kpi z tak bezczelnego abusowania 1 rzeczy przez cala gre.
po upokorzeniu w 2 grze nie widzieli innej opcji, wiec poszedl ban maginy ktory moze wyjebac spod fontanny i zagoscil pudge + czeczen


Reszta swiata czyli buszlik? Kay kay, czemu tutaj postujesz skoro opusciles temat no i dote, moze w lola graj, wszystko wolniej sie dzieje, idealnie dla Ciebie
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 10:37am
Quote (blejdowy @ 10 Aug 2013 18:36)
Reszta swiata czyli buszlik? Kay kay, czemu tutaj postujesz skoro opusciles temat no i dote, moze w lola graj, wszystko wolniej sie dzieje, idealnie dla Ciebie


I nie mozna robic taktyk typu chen i pudge bo liga jest zbyt dopracowana gra na takie bajery :D
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 10:41am
Quote (Atanok @ Aug 10 2013 05:37pm)
I nie mozna robic taktyk typu chen i pudge bo liga jest zbyt dopracowana gra na takie bajery :D


no ja nie rozumiem dlaczego taki wykurwisty placz. Zupelnie jakby granie IO i seer tez bylo chujowe
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 10:42am
Quote (blejdowy @ 10 Aug 2013 18:41)
no ja nie rozumiem dlaczego taki wykurwisty placz. Zupelnie jakby granie IO i seer tez bylo chujowe


Ludzie malych umyslow w ten sposob reaguja na swoj brak racji. Mozna to czesto zaobserwowac jak sie pracuje w obsludze klienta i sie takiego polaka robaka zgniata umyslowo, a on swojej porazki nie potrafi przyjac do wiadomosci i reaguje agresja i coraz bardziej zalosnymi argumentami.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 10 2013 10:46am
dota do sc jest jeszcze rozwijana czy tylko ta z w3?
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 10 2013 10:58am
Quote (Atanok @ Aug 10 2013 06:37pm)
I nie mozna robic taktyk typu chen i pudge bo liga jest zbyt dopracowana gra na takie bajery :D


w jezyku plebow anti-fun/toxic mechanics solowanie nashora usuniete jak i kazda inna ''ciekawa'' mechanika bo byla zbyt wielkim ciezarem do poznania dla nowicjuszy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 11:36am
Quote (1970 @ Aug 10 2013 05:46pm)
dota do sc jest jeszcze rozwijana czy tylko ta z w3?


nie bedzie doty do sc2 tylko blizz allstars, ta do w3 jest na tym sammy poziomie rozwoju co d2 a nawet ma wiecej herosow.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 10 2013 11:38am
Quote (blejdowy @ 10 Aug 2013 18:36)
nie bedzie doty do sc2 tylko blizz allstars, ta do w3 jest na tym sammy poziomie rozwoju co d2 a nawet ma wiecej herosow.


-.- jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj.
w aeon of storms sa jedynie wprowadzane hotfixy z tego co widzialem, zadnych wiekszych łatek nie bylo
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 11:50am
Quote (Xploosiv @ Aug 10 2013 06:38pm)
-.- jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj.
w aeon of storms sa jedynie wprowadzane hotfixy z tego co widzialem, zadnych wiekszych łatek nie bylo


czy Aeon of storms to dota?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 10 2013 11:51am
Quote (blejdowy @ 10 Aug 2013 18:50)
czy Aeon of storms to dota?


tak, obecna starcraftowa dota.
Go Back To Polska Topic List
Prev1316317318319320672Next
Add Reply New Topic New Poll