no ja już na szczeście coraz mniej energoli pije. dzisiaj nawet nie kupiłem tylko Łomżunie winogronową :P szkodzą one ostro zwłaszcza jak się ma cukrzyce. niech pan spróbuje tej Chibo jak będzie miał Pan okazję. jest przednia ;)
ja pije tylko te 0% tam większy problem z cala reszta rzeczy jest