d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev1314315316317318354Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jul 19 2021 05:17am
Quote (Damundo @ Jul 19 2021 01:08pm)
Przecież kurwa wiem o jakie figurki chodzi xd Pytałem jakie konkretnie ty masz typie.

/e: ale musze przyznac, ze op sie nie pierdoli w tancu xd ladnie musial hajsu na to wszystko wywalic.


pytales sie pekuly a nie mnie, chyba ze mnie szkalujesz to wtedy wpierdol
Member
Posts: 37,064
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 19 2021 05:32am
Eth i rsr
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 19 2021 05:38am
Quote (Thelema @ 19 Jul 2021 13:17)
pytales sie pekuly a nie mnie, chyba ze mnie szkalujesz to wtedy wpierdol


tu akurat szkalunki, aczkolwiek tez bys sie swoja kolekcja pochwalil
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jul 19 2021 05:56am
Quote (Damundo @ Jul 19 2021 01:38pm)
tu akurat szkalunki, aczkolwiek tez bys sie swoja kolekcja pochwalil


niestety nie jestem w posiadaniu zadnej figurki z waifu ale moge sie pochwalic karta uefa 2008 z ebzełbiuszem smoralek


Member
Posts: 586
Joined: Jul 6 2021
Gold: 5,033.00
Jul 19 2021 11:23am
Pizza hut 2 x san francisco pizz texas bro
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 19 2021 11:33am
monitor 27" 144hz dziś
i zastanawiam nad gokartem 30hp ostatnio zajawka wpadla a urodzinki w sierpniu :wub:
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 19 2021 02:17pm
Quote (colos @ Jul 19 2021 07:33pm)
monitor 27" 144hz dziś
i zastanawiam nad gokartem 30hp ostatnio zajawka wpadla a urodzinki w sierpniu :wub:


mogłeś brać oleda 48"
Member
Posts: 13,657
Joined: Feb 10 2007
Gold: 1,886.00
Jul 19 2021 03:34pm
tagliatelle con polo
pizze,
szlugi
sopliczki seteczki
pakunek
i ze 20+ browarow
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2021 07:14am
Quote (Damundo @ Jul 19 2021 03:00am)
jakie figurki?

Ta grafitowa farba w tle już trochę schodzi, nadal przed malowaniem pokój. No ale tak to wygląda. Mebel generalnie kupiony po to żeby zasłonić całkiem rury kaloryfera idące od góry, bo mało estetycznie to wygląda, a skończyło się taką tematyczną ścianką.


Teraz rury zakryte meblem:


This post was edited by PQA on Jul 20 2021 07:21am
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 20 2021 07:22am
Props za Johnnego i Geralda :blush:
Go Back To Polska Topic List
Prev1314315316317318354Next
Add Reply New Topic New Poll