d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1314315316317318339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jan 3 2019 01:47pm
Quote (Kenu_PL @ Dec 27 2018 03:44pm)
Chyba Twojego.


Też
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jan 4 2019 03:47am
Siostrzenica ma ajfona 7 plus dobry ten szajs bo nie wiem co jej powiedzieć?
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jan 4 2019 04:00am
Quote (kondes @ Jan 4 2019 10:47am)
Siostrzenica ma ajfona 7 plus dobry ten szajs bo nie wiem co jej powiedzieć?


Powiedz że dobry to jej będzie miło.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jan 4 2019 04:02am
Powiedz, że przepłacony sprzęt, to będzie jej niemiło.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 4 2019 04:19am
Quote (kondes @ 4 Jan 2019 10:47)
Siostrzenica ma ajfona 7 plus dobry ten szajs bo nie wiem co jej powiedzieć?


jak ma ten ajfon to chyba wie czy jest dobry czy nie :wacko:
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jan 4 2019 04:26am
Quote (Kenu_PL @ Jan 4 2019 12:00pm)
Powiedz że dobry to jej będzie miło.


No niby tak, ale ten plus to nawet jakis wiekszy wypas, a z drugiej storny to:

Quote (Ezraaa @ Jan 4 2019 12:02pm)
Powiedz, że przepłacony sprzęt, to będzie jej niemiło.


No o to chodzi nie wiem po co wydawała tyle pieniążków chociaż pewnie większośc i tak rodzice wyłozyli.

Quote (Elfisher @ Jan 4 2019 12:19pm)
jak ma ten ajfon to chyba wie czy jest dobry czy nie :wacko:


No tak średnio ym powiedział bo chodzi o mode żeby było fajne logo.


Tak czy siak no ajfony mają fajne aparaty to będzie mogła mi zdjęcia robić, bo tam dużo słyszałem, że mają co raz mniej bajerów tzn. brak minijackow us ino wejscie do ładowania, ale nie wiem czy 7 to już właśnie to czy jeszcze ma dużo wejść. No cóż powiem jej, że fajnine niech się dzieciak cieszy. Gorzej jak jej upadnie bo ajfon po jednym upadku to do kosza się nadaje niestety :(
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 4 2019 06:53am
Quote (kondes @ 4 Jan 2019 11:26)

No tak średnio ym powiedział bo chodzi o mode żeby było fajne logo.


Tak czy siak no ajfony mają fajne aparaty to będzie mogła mi zdjęcia robić, bo tam dużo słyszałem, że mają co raz mniej bajerów tzn. brak minijackow us ino wejscie do ładowania, ale nie wiem czy 7 to już właśnie to czy jeszcze ma dużo wejść. No cóż powiem jej, że fajnine niech się dzieciak cieszy. Gorzej jak jej upadnie bo ajfon po jednym upadku to do kosza się nadaje niestety :(


ip7 nie ma mini jacka a po upadku to raczej każdy telefon się uszkadza, polecam jakiś dobry case.
z mini jackiej jest jak z wymienną baterią. Każdy na początku narzeka że nie ma w ajfonach i wymienia to jako wada, a potem staje się to standardem w androidach i nagle każdy zapomina że narzekał. sam miałem w poprzednim ajfonsie mini jacka i używałem go niecały rok to może dwa razy użyłem tego portu. od 2017 roku używam airpodsów, wcześniej miałem inne słuchawki na bluetooth i jakoś nie tęsknię za ciągnącymi i plączącymi się kablami.
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jan 4 2019 06:56am
Quote (Elfisher @ Jan 4 2019 02:53pm)
ip7 nie ma mini jacka a po upadku to raczej każdy telefon się uszkadza, polecam jakiś dobry case.
z mini jackiej jest jak z wymienną baterią. Każdy na początku narzeka że nie ma w ajfonach i wymienia to jako wada, a potem staje się to standardem w androidach i nagle każdy zapomina że narzekał. sam miałem w poprzednim ajfonsie mini jacka i używałem go niecały rok to może dwa razy użyłem tego portu. od 2017 roku używam airpodsów, wcześniej miałem inne słuchawki na bluetooth i jakoś nie tęsknię za ciągnącymi i plączącymi się kablami.


w sumie racja, teraz to wszystko bez kablowe no nic dzięki za wyjaśnienie tematu.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 4 2019 12:50pm
Quote (kondes @ Jan 4 2019 09:47am)
Siostrzenica ma ajfona 7 plus dobry ten szajs bo nie wiem co jej powiedzieć?
Jesli Rose Gold to tak :)
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Jan 4 2019 12:52pm
Akcje apple stracily w ciagu ostatnich 6 miesiecy 30%
Go Back To Polska Topic List
Prev1314315316317318339Next
Add Reply New Topic New Poll