d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1314315316317318672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 07:05pm
Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 02:49am)
ja jebie, Ty ogladalbys tylko Azjatycka dote ktore nie ma prawa btu tutaj gdzie 1 koles farmi jak farmer ryz a 4 go obstawia i najlepiej po obu stronach to samo, 0 gankow 0 encounterow.

jak widzisz Chinska dota nie ma prawa bytu w INTERNATIONALU nie w CHINA DOTA tylko INTERNATIONAL DOTA.

no i smie watpic ze takiego zgrania zeby trafianie pudgem byl otakie nie zobaczysz na pubie ktorych ejst 10k


:D Trafianie hakow slyszalem serious challenge w supporty bez butów.
Wczoraj dk vs ig byly najlepszymi grami tego turnieju (szczegolnie ta trwajaca 1,5h). Result? 20k dislike i shitstorm na czacie by usa kidz ze nuda i nexta nie ogladaja :D a takie plejsy ze glowa mala, pozycjonowanie i taktyka na najwyzszym poziomie.

Juz to [A] gra przynajmniej poprawnie te swoje splitpushe, a widownia tez ich wygwizdala za lancera. Dk nie zbanowalo pl furiona, wiec sie kurwa doigrali i dobrze.
Najbardziej mi sie chce smiac, bo pamietam jak z chlopaczkami 5 lat temu gralismy czesto cw na druidz. akke tam podpieral i typ przegrywal im kazdego tripla.

2 gierka Hao'd

rzyguski znowu pudgier

This post was edited by bushlick on Aug 9 2013 07:33pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 08:20pm
Smietniki zaliczaja odbitke przez abuserke chen + pudge buga. Gowna bez honoru :D
Ostateczny upadek doty, opuszczam temat i gre. A na miejscu Hao napluł bym dendiemu w twarz po wyjsciu z klatki

This post was edited by bushlick on Aug 9 2013 08:25pm
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 10 2013 01:40am
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 02:20am)
Smietniki zaliczaja odbitke przez abuserke chen + pudge buga. Gowna bez honoru :D
Ostateczny upadek doty, opuszczam temat i gre. A na miejscu Hao napluł bym dendiemu w twarz po wyjsciu z klatki


czemu tak muiwisz?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 01:50am
Quote (lexus1993 @ 10 Aug 2013 09:40)
czemu tak muiwisz?


Bo jego ulubiony team dostl srogi wpierdol od eu :DDDDDDDD
Azjaci niech zostana przy hentaiach, a nie do rynku gier sie pchaja.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 10 2013 02:21am
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 03:20am)
Smietniki zaliczaja odbitke przez abuserke chen + pudge buga. Gowna bez honoru :D
Ostateczny upadek doty, opuszczam temat i gre. A na miejscu Hao napluł bym dendiemu w twarz po wyjsciu z klatki


Nareszcie, zobaczymy ile warte są Twoje słowa!
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 10 2013 02:25am
Quote (blejdowy @ 10 Aug 2013 10:21)
Nareszcie, zobaczymy ile warte są Twoje słowa!


Juz widzielismy wielokrotnie. Sa warte mniej niz posilki elkabla.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 10 2013 03:28am
moze sie ktos che pozbyc itemkuw do svena???????????????????????//
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 10 2013 06:23am
spodziewacie sie pd od lody?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 10 2013 06:48am
Quote (luksus @ 10 Aug 2013 10:28)
moze sie ktos che pozbyc itemkuw do svena???????????????????????//


wala mi sie jakies kilka mieczy dla niego i chujowy set, mozemy pohandlowac
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 10 2013 07:00am
Quote (fro5tbite @ Aug 10 2013 02:48pm)
wala mi sie jakies kilka mieczy dla niego i chujowy set, mozemy pohandlowac


tez bym jakis mieczyk dla svena kupil :ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev1314315316317318672Next
Add Reply New Topic New Poll