d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1313314315316317672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 05:49pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 12:42am)
Naix by nie splitpushowal. Alchemika by wpierdalal, ale spectre by go niszczyla.


hm jak dziala fant tak ize spectre rzuca ulti iedy naix w nie jjest, ona sie podmienia i co z naixem, zostaje w klonie czy leci razem z nia?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 06:00pm
Raczej leci ze spectra.

Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 06:05pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 01:00am)
Raczej leci ze spectra.


az sprawdze, bo to niezle combo moze byc :D pubstomp max.

alez dendi rozpierdala tym pudgem, omg azjaci sie naucza banowac go w 1 kolejnosci ;d
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 06:08pm
Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 02:05am)
az sprawdze, bo to niezle combo moze byc :D pubstomp max.

alez dendi rozpierdala tym pudgem, omg azjaci sie naucza banowac go w 1 kolejnosci ;d


dendi najlepszy :)
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 06:20pm
double G Pojdzie isntaban pudge xd
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 06:22pm
Quote (gnuj618 @ Aug 10 2013 02:08am)
dendi najlepszy :)


Nom najlepszy do klatki z małpami w zoo. Liga legend na internationalu typowo
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 06:23pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 02:22am)
Nom najlepszy do klatki z małpami w zoo. Liga legend na internationalu typowo


frustrated bo zbrutalizowal twoich faworytow pubstomperem?:)
inb4 cos o tym ze azjaci i tak graja lepiej, nie czytam
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 06:26pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 01:22am)
Nom najlepszy do klatki z małpami w zoo. Liga legend na internationalu typowo


o ile Czytalem Twoje psoty o azjatach jacy sa fajni itp, to teraz pierdolisz bez sensu buszlik, bo jezeli uwazasz ze lame jest pickowanie pudge tylko dlatego ze azjaci nie graja nim to naprawde low jestes, po to masz hero pool zeby go uzywac jo ? Jezelu pidge bylby inballanced to nie dalo by sie go pickanac w cm

/e Dendi po prsot uzamiata pudgem, a jak ktos jest dobry w tym to sam widisz efekt, tongfu zmiazdzone doszczetnie, zobacz ze to dendi sobie wardowal i wszystk orobil.


rozjebunda, wzieli urse nie wierze xd

This post was edited by blejdowy on Aug 9 2013 06:39pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 06:40pm
500tys typa oglada turniej, gdzie w polfinale navi wjezdza na picki i styl gry, ktory mozesz sobie kliknac w watch games -> live games. No skopali, ale uwazam ze to byla najbardziej chaotyczna i chujowa gra ti3. typowy pubix, ktorych codziennie ludzie graja jakies 100000?
jesli ktos sie podnieca trafianiem hakow, to polecam lige legend. Tam przynajmniej jest tego wiecej.

Postacie pokroju pudge i techiesa zawsze byly opluwane na pro scenie. Jedynie plebs liczacy na chleb i igrzyska jaral sie takimi pickami. No ale usa lubi to, typy na widowni mialy mokre spodnie

This post was edited by bushlick on Aug 9 2013 06:44pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 06:49pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 01:40am)
500tys typa oglada turniej, gdzie w polfinale navi wjezdza na picki i styl gry, ktory mozesz sobie kliknac w watch games -> live games. No skopali, ale uwazam ze to byla najbardziej chaotyczna i chujowa gra ti3. typowy pubix, ktorych codziennie ludzie graja jakies 100000?
jesli ktos sie podnieca trafianiem hakow, to polecam lige legend. Tam przynajmniej jest tego wiecej.

Postacie pokroju pudge i techiesa zawsze byly opluwane na pro scenie. Jedynie plebs liczacy na chleb i igrzyska jaral sie takimi pickami. No ale usa lubi to, typy na widowni mialy mokre spodnie


ja jebie, Ty ogladalbys tylko Azjatycka dote ktore nie ma prawa btu tutaj gdzie 1 koles farmi jak farmer ryz a 4 go obstawia i najlepiej po obu stronach to samo, 0 gankow 0 encounterow.

jak widzisz Chinska dota nie ma prawa bytu w INTERNATIONALU nie w CHINA DOTA tylko INTERNATIONAL DOTA.

no i smie watpic ze takiego zgrania zeby trafianie pudgem byl otakie nie zobaczysz na pubie ktorych ejst 10k

/e pozatym nie ma co opluwac, robisz wszystk ozeby wygrac, nie grasz o marne 10k tylko ponad milion baksów kolezko

This post was edited by blejdowy on Aug 9 2013 06:51pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1313314315316317672Next
Add Reply New Topic New Poll