d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1312313314315316672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 9 2013 03:34pm
Quote (bushlick @ 9 Aug 2013 22:26)
W dire zawsze warto, bo wystarczy doniesc smoke'a w momencie gdy zpushujesz troche mida i masz +2 lvle. Na poczatku dota2 gralem invokera pod emp tornado coldsnap. W dota1 przed nerfem alacrity gwarantowalo freefarme, wiec wiekszosc grala pod wex exort. Teraz najbardziej oplacalne jest imo 4q 4e fast rosh. potem 1 lvl wex, max e i dalej max w.
Ofc jak linia jest ciezka to bez 1lvla w nie ma opcji. Chociaz ostatnio na cw mialem w przeciwnym teamie roaming shaker + lion, wiec nawet nie moglem zinvokowac.. Ofc dusty i tak byly wiec darowalem sobie w, umarlem 4x od smoke ganka, ale po odbitce na roshanie skonczylem z 12-4 :d

Admiral gowno standardowo 4 hero pool, ale ogolnie to nawet poprawna dote zagrali. Jestem zaskoczony ze loda nic nie odjebal, poza deadem na bot raxach.


jak to nie odjebal, czapke zmienil przeciez :D
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 03:39pm
Nie moge ogladac 2 gry bo mi internedy burza wyjebala. GG ICEFROG, RIOT PLX FIX IT
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 9 2013 04:14pm
gdzie mozna bylo sie zakladac?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 04:16pm
Wpisz w gugl esport bets, albo obstawiasz itemy na dota2longue.

Jak wygladala 2 gra? Widze burning 816 gpm na maginie, interned mi wrocil
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 04:17pm
Quote (bushlick @ Aug 9 2013 11:16pm)
Wpisz w gugl esport bets, albo obstawiasz itemy na dota2longue.

Jak wygladala 2 gra? Widze burning 816 gpm na maginie, interned mi wrocil


dk wyralo, sporo bledow alliance
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 05:18pm
kolejna przegrana azjatow, ktory to juz team odpadl do lower z azji?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 05:31pm
Na wlasne zyczenie. Ban timbersawa zamiast furiona i naix zamiast pl'a. Nie rozumiem też tego alchemika na batridera, no ale chuj. In Hao we trust.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 05:37pm
Quote (bushlick @ Aug 10 2013 12:31am)
Na wlasne zyczenie. Ban timbersawa zamiast furiona i naix zamiast pl'a. Nie rozumiem też tego alchemika na batridera, no ale chuj. In Hao we trust.


ls instaban, timbera nie wiedialem czy banowali
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 05:41pm
dendi pudge ogladam :)
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 05:42pm
Quote (blejdowy @ Aug 10 2013 01:37am)
ls instaban, timbera nie wiedialem czy banowali


Naix by nie splitpushowal. Alchemika by wpierdalal, ale spectre by go niszczyla.
Go Back To Polska Topic List
Prev1312313314315316672Next
Add Reply New Topic New Poll