Quote (Damundo @ 7 Jul 2013 01:04)
Co do "they see me rollin' " to zawsze wygrywało.
http://www.youtube.com/watch?v=cItYJz7zLwI
ACH TA AMERYKA
http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/448923/472858.png
zawsze mam beke w opur z tych gruberuw ;D
ja jebe teraz bedzie mi to guwno przez caly dzien w glowie siedzialo
THEY SEE ME ROLLIN, THAY HATIN
PATROLLIN, THEY TRYIN TO CATCH ME RIDIN DIRTY