d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1311312313314315339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 13 2018 08:36am
Quote (consciousness @ 13 Nov 2018 15:26)
Moj spadal 6 razy, za 7 dopiero pekl.
Niestety druga szybka wytrzymala tylko 1 upadek, potem trzecia tez 1 wypadek i kolejna tak samo, wymienialem z 5 razy w 6s rok czy dwa lata temu. Teraz mam X’a i jeszcze nie upadl :D

A tak serio to takie kondes twoje tylko pierdolenie, ze nie sa adekwatne standardy jakosci, upadek z 50cm bla bla bla. Jaki telefon wytrzyma taki upadek? Samsung ma plexe zamiast sZybki?


No moj samsung przezyl dwa upadki ze 180 cm na plytki i nie ma zadnych uszkodzen.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 08:39am
Quote (consciousness @ Nov 13 2018 02:40pm)
Juz tobie mowie kolego, odpowiedz brzmi: JAKOŚĆ.
Trudno sie z tym nie zgodzic.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 08:40am
Tak myslalem, ze szukasz dalej atencji i zapostowales bym ci odpisal. Tak jak sie spodziewalem, poziom twojej argumentacji jak zwykle na wysokim poziomie. Prawie jak bys napisal: glupi jestes.
Jak sie mialo po 8 lat i tak sie ripostowalo.
Serio szkoda mojego czasu na ciebie.
Patrz jakim argumentem na twoim poziomie ja ciebie zaskocze:

A muj iphone ze 181cm i nic sie nie stalo.

Handluj z tym

This post was edited by consciousness on Nov 13 2018 08:40am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Nov 13 2018 08:41am
Mój szajomi zjebal mi sie 3x z szafki 2,20, a ile razy z biurka to nie zlicze. Zalany i piwem i woda 3 razy, zadnej rysy, wszystko dziala xd
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 13 2018 08:42am
Quote (consciousness @ 13 Nov 2018 15:40)
Tak myslalem, ze szukasz dalej atencji i zapostowales bym ci odpisal. Tak jak sie spodziewalem, poziom twojej argumentacji jak zwykle na wysokim poziomie. Prawie jak bys napisal: glupi jestes.
Jak sie mialo po 8 lat i tak sie ripostowalo.
Serio szkoda mojego czasu na ciebie.
Patrz jakim argumentem na twoim poziomie ja ciebie zaskocze:

A muj iphone ze 181cm i nic sie nie stalo.

Handluj z tym


Dwa posty wczesniej napisales, ze sie kurwa potlukl i to wielokrotnie, co za baran xd
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 08:43am
Quote (consciousness @ Nov 13 2018 03:40pm)
Tak myslalem, ze szukasz dalej atencji i zapostowales bym ci odpisal. Tak jak sie spodziewalem, poziom twojej argumentacji jak zwykle na wysokim poziomie. Prawie jak bys napisal: glupi jestes.
Jak sie mialo po 8 lat i tak sie ripostowalo.
Serio szkoda mojego czasu na ciebie.
Patrz jakim argumentem na twoim poziomie ja ciebie zaskocze:

A muj iphone ze 181cm i nic sie nie stalo.

Handluj z tym
Nie wiem po co marnujesz czas na dyskusje z grubym incelem robiacy na jakims piknikowym serwisie, drogi kolego.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 08:48am
Quote (Pozer @ Nov 13 2018 03:43pm)
Nie wiem po co marnujesz czas na dyskusje z grubym incelem robiacy na jakims piknikowym serwisie, drogi kolego.



Po pierwsze: oni mysla, ze mi chodzilo o jakosc wykonania telefonu pod wzgledem uzytych do tego materialow. Mi bardziej chodzilo o ten wspanialy system, ktory w polaczeniu z urzadzeniami apple to jest kosmos.
Po drugie: zobacz jaką oni mają okrojoną wyobraznie. Oni nie maja pojecia, ze sa tez inne czynniki, ktore odpowiadaja za uszkodzenie telefonu, niz upadek z 50cm :D

Kazdy telefon upada z 50cm i w kazdym tak samo peka szybka i ryska sie robi w lewym dolnym rogu :rofl:

Masz racje, nie ma co dyskutowac z opornymi na wiedze, a tym bardziej z uprzedzeniami mentalnymi.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 13 2018 09:00am
Po raz kolejny mamy narracje typu "tylko udawalem, ze jestem jebanym retardem, patrzcie jak was trolluje".

This post was edited by Majonez on Nov 13 2018 09:00am
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 13 2018 10:19am
A ja moim xiaomi rozpierdoliłem czaszkę matki kordka i zrobilem dżem srając jej do gara i mieszając
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 13 2018 10:23am
Quote (Latwiak @ 13 Nov 2018 18:19)
A ja moim xiaomi rozpierdoliłem czaszkę matki kordka i zrobilem dżem srając jej do gara i mieszając


Zawsze mnie bawia te Twoje posty :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1311312313314315339Next
Add Reply New Topic New Poll