d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1311312313314315672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Aug 9 2013 10:41am
Quote (miton84 @ Aug 9 2013 06:40pm)
Sprobowalem sobie dzis tym invokerem. Walka z botami - cos tam zaczynam kumac :)


Nie przemeczaj sie tak...
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 10:56am
Quote (miton84 @ Aug 9 2013 06:40pm)
Sprobowalem sobie dzis tym invokerem. Walka z botami - cos tam zaczynam kumac :)


przeczytaj se http://www.purgegamers.com/welcome-to-dota-you-suck
iso fg jak pomoglem :)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 01:47pm
sie zaczyna
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 02:14pm
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 02:43pm)
No mozna rosha zrobic, ale ten build jest slaby do samej gry + trzeba kupic dominatora. Wole klasyczne itemy i skille. To chujowo, ze za asyste z ss sie nie dostaje golda.


Ale za killa dostajesz expa. Lvl 4 quas i exort + invoke + medalion i topisz roshana w 30sekund. Ofc nie podchodz do niego tylko stan w max range. Micrujesz tak, zeby summony na zmiane tankowaly i zebys nie stal 3 jednostkami kolo roshana (bo nakurwia wtedy clapem). Przetestuj na singlu, bo ubicie solo roshana daje invokerowi w huh przewagi.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 9 2013 02:40pm
DAT BRUNO



A tak to sie ladnie nakurwiaja. GO ALLIANCE, GO USA ! ( tylko ludzie z sc2 skumaja :( )
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 02:44pm
Quote (bushlick @ 9 Aug 2013 22:14)
Ale za killa dostajesz expa. Lvl 4 quas i exort + invoke + medalion i topisz roshana w 30sekund. Ofc nie podchodz do niego tylko stan w max range. Micrujesz tak, zeby summony na zmiane tankowaly i zebys nie stal 3 jednostkami kolo roshana (bo nakurwia wtedy clapem). Przetestuj na singlu, bo ubicie solo roshana daje invokerowi w huh przewagi.


Testowalem kilka razy na singlu i idzie latwiej niz myslalem, nawet bez medalionu. Nie moj styl, ale dorbze znac takie tricki bo nigdy nie wiadomo keidy sie przydzadza.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 03:15pm
pierwszy mecz dla alliance right? Dopiero wrocilem
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 9 2013 03:16pm
Quote (blejdowy @ 9 Aug 2013 22:15)
pierwszy mecz dla alliance right? Dopiero wrocilem


Yup. DK zjedzeni zostali.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 9 2013 03:22pm
alliance bezpiecznie moje bety trzyma
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 03:26pm
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 10:44pm)
Testowalem kilka razy na singlu i idzie latwiej niz myslalem, nawet bez medalionu. Nie moj styl, ale dorbze znac takie tricki bo nigdy nie wiadomo keidy sie przydzadza.


W dire zawsze warto, bo wystarczy doniesc smoke'a w momencie gdy zpushujesz troche mida i masz +2 lvle. Na poczatku dota2 gralem invokera pod emp tornado coldsnap. W dota1 przed nerfem alacrity gwarantowalo freefarme, wiec wiekszosc grala pod wex exort. Teraz najbardziej oplacalne jest imo 4q 4e fast rosh. potem 1 lvl wex, max e i dalej max w.
Ofc jak linia jest ciezka to bez 1lvla w nie ma opcji. Chociaz ostatnio na cw mialem w przeciwnym teamie roaming shaker + lion, wiec nawet nie moglem zinvokowac.. Ofc dusty i tak byly wiec darowalem sobie w, umarlem 4x od smoke ganka, ale po odbitce na roshanie skonczylem z 12-4 :d

Admiral gowno standardowo 4 hero pool, ale ogolnie to nawet poprawna dote zagrali. Jestem zaskoczony ze loda nic nie odjebal, poza deadem na bot raxach. Zawsze azjaci kopali, bo xbocty, lody etc sie suicide'owali/robili glupie rzeczy. Na ti3 ich role przejal sylar :D burning nie zagral zle, ale brak forcestaffa w teamie go ogral bo nie mogl wyjsc z drzew i ucinac. Zreszta bat ftw.

This post was edited by bushlick on Aug 9 2013 03:36pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1311312313314315672Next
Add Reply New Topic New Poll