Quote (kondes @ Nov 13 2018 02:44pm)
no na bank jeśli jakoś to jeden upadek z wysokośći max 50cm i do śmietnika to w porządku. To nie są adekwatne standardy jakości jak dla mnie.
Moj spadal 6 razy, za 7 dopiero pekl.
Niestety druga szybka wytrzymala tylko 1 upadek, potem trzecia tez 1 wypadek i kolejna tak samo, wymienialem z 5 razy w 6s rok czy dwa lata temu. Teraz mam X’a i jeszcze nie upadl

A tak serio to takie kondes twoje tylko pierdolenie, ze nie sa adekwatne standardy jakosci, upadek z 50cm bla bla bla. Jaki telefon wytrzyma taki upadek? Samsung ma plexe zamiast sZybki?
This post was edited by consciousness on Nov 13 2018 08:30am