d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1310311312313314339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 12 2018 05:40pm
Najgorsza firma w historii ludzkosci.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Nov 12 2018 06:20pm
kek
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2018 07:10pm
Apple. :wub:
Member
Posts: 34,050
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 13 2018 07:38am
Ja tam nie wiem czemmu ludzie płacą za logo tyle pieniążków :( jak zamiast amerykańskiego jabłka można se kupić jakiś chiński owoc.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 07:40am
Quote (kondes @ Nov 13 2018 02:38pm)
Ja tam nie wiem czemmu ludzie płacą za logo tyle pieniążków :( jak zamiast amerykańskiego jabłka można se kupić jakiś chiński owoc.



Juz tobie mowie kolego, odpowiedz brzmi: JAKOŚĆ.
Member
Posts: 34,050
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 13 2018 07:44am
Quote (consciousness @ Nov 13 2018 03:40pm)
Juz tobie mowie kolego, odpowiedz brzmi: JAKOŚĆ.


no na bank jeśli jakoś to jeden upadek z wysokośći max 50cm i do śmietnika to w porządku. To nie są adekwatne standardy jakości jak dla mnie.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 13 2018 07:53am
>apple
>jakosc
pick one
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 13 2018 08:01am
Quote (consciousness @ Nov 13 2018 03:40pm)
Juz tobie mowie kolego, odpowiedz brzmi: JAKOŚĆ.


Porównywalna do twojej inteligencji.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 08:26am
Quote (kondes @ Nov 13 2018 02:44pm)
no na bank jeśli jakoś to jeden upadek z wysokośći max 50cm i do śmietnika to w porządku. To nie są adekwatne standardy jakości jak dla mnie.



Moj spadal 6 razy, za 7 dopiero pekl.
Niestety druga szybka wytrzymala tylko 1 upadek, potem trzecia tez 1 wypadek i kolejna tak samo, wymienialem z 5 razy w 6s rok czy dwa lata temu. Teraz mam X’a i jeszcze nie upadl :D

A tak serio to takie kondes twoje tylko pierdolenie, ze nie sa adekwatne standardy jakosci, upadek z 50cm bla bla bla. Jaki telefon wytrzyma taki upadek? Samsung ma plexe zamiast sZybki?

This post was edited by consciousness on Nov 13 2018 08:30am
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Nov 13 2018 08:27am
Quote (Latwiak @ Nov 13 2018 03:01pm)
Porównywalna do twojej inteligencji.



Zgodze sie, ja jestem apple. Ty szajsung.
Go Back To Polska Topic List
Prev1310311312313314339Next
Add Reply New Topic New Poll