Quote (Atanok @ Aug 9 2013 11:35am)
Przeciez invoker na exort moze spokojnie miec kazdy lasthit, do tego idzie na mida, wiec szybki sunstrike do zdobywania killi/asyst na innych liniach, a potem super early ganking z coldsnapem. Na filmiku widac, ze zawsze skladal midasa co jeszcze drastyczniej zwiekszy mu gpm. Invokerem trzeba po prostu grac agresywnie i bardzo aktywnie + map awarness i bedzie mial tyle kasy, ze nie bedzie wiedzial co sobie kupowac. Z racji, ze nie ma w docie statow to nie wiem jaki mam bracket, ale bez problemu wyciagam nim 500+ gpm w wiekszosci gier, nawet przegranych.
1 lvl exort + tango + branch + blades of attack i z 37 base dmg robi sie 56, czyli przyzwoicie. Lvl 9 invo soluje roshana like np, warto o tym pamietac.
W doto nie dostaje sie golda za asyste, jesli nie jestes w range wiec ss tylko na podjebki a nie do inicjacji.