d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1310311312313314672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 9 2013 03:47am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 11:35am)
Przeciez invoker na exort moze spokojnie miec kazdy lasthit, do tego idzie na mida, wiec szybki sunstrike do zdobywania killi/asyst na innych liniach, a potem super early ganking z coldsnapem. Na filmiku widac, ze zawsze skladal midasa co jeszcze drastyczniej zwiekszy mu gpm. Invokerem trzeba po prostu grac agresywnie i bardzo aktywnie + map awarness i bedzie mial tyle kasy, ze nie bedzie wiedzial co sobie kupowac. Z racji, ze nie ma w docie statow to nie wiem jaki mam bracket, ale bez problemu wyciagam nim 500+ gpm w wiekszosci gier, nawet przegranych.


1 lvl exort + tango + branch + blades of attack i z 37 base dmg robi sie 56, czyli przyzwoicie. Lvl 9 invo soluje roshana like np, warto o tym pamietac.
W doto nie dostaje sie golda za asyste, jesli nie jestes w range wiec ss tylko na podjebki a nie do inicjacji.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 06:17am
aż sobie pacza ściągnę bo zachciało mi się grać tym krwawym elfem :D
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 06:43am
Quote (bushlick @ 9 Aug 2013 11:47)
1 lvl exort + tango + branch + blades of attack i z 37 base dmg robi sie 56, czyli przyzwoicie. Lvl 9 invo soluje roshana like np, warto o tym pamietac.
W doto nie dostaje sie golda za asyste, jesli nie jestes w range wiec ss tylko na podjebki a nie do inicjacji.


No mozna rosha zrobic, ale ten build jest slaby do samej gry + trzeba kupic dominatora. Wole klasyczne itemy i skille. To chujowo, ze za asyste z ss sie nie dostaje golda.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 9 2013 07:25am
Quote (miton84 @ 9 Aug 2013 08:06)
Sporo osób gra w dote? Chyba mam na steamie dodaną jak były keye za free. Ciężko ogarnąć te gre?


zdecydowanie gra nie dla ciebie, bo reportowanie jest ograniczone do 2 reportow tygodniowo.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 07:26am
Quote (Xploosiv @ 9 Aug 2013 15:25)
zdecydowanie gra nie dla ciebie, bo reportowanie jest ograniczone do 2 reportow tygodniowo.


od kiedy to modzi reportują?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 9 2013 07:26am
Quote (1970 @ Aug 9 2013 03:26pm)
od kiedy to modzi reportują?


od czegoś zaczynali hehe
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 07:27am
Quote (Lander @ 9 Aug 2013 15:26)
od czegoś zaczynali hehe


heh
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 9 2013 08:03am
Quote (Atanok @ 9 Aug 2013 13:43)
No mozna rosha zrobic, ale ten build jest slaby do samej gry + trzeba kupic dominatora. Wole klasyczne itemy i skille. To chujowo, ze za asyste z ss sie nie dostaje golda.


no nie gadaj, ze jak probojesz ssem walic to na asyste ;d sajgon ks master
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 08:04am
Quote (fro5tbite @ 9 Aug 2013 16:03)
no nie gadaj, ze jak probojesz ssem walic to na asyste ;d sajgon ks master


W 90% na killa, ale czasem nie wymierze ksa i liczylem, ze dostane kase wtedy :<
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 9 2013 10:40am
Quote (Xploosiv @ 9 Aug 2013 15:25)
zdecydowanie gra nie dla ciebie, bo reportowanie jest ograniczone do 2 reportow tygodniowo.


Sprobowalem sobie dzis tym invokerem. Walka z botami - cos tam zaczynam kumac :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1310311312313314672Next
Add Reply New Topic New Poll