d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev1309310311312313339Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 30 2018 09:42am
Quote (Elfisher @ Oct 30 2018 05:24pm)
ale konferencja :drool:
macbook air super, chociaż to bardziej taki odświeżony macbook niż nowy air :)
ipady pro 10/10, w końcu jest usb-c w urządzeniu z iOS, pewnie kolejne iPhony też będą miały
mac mini 11/10, ciekawe jak będą wychodzić cenowo ale pewnie wyjdzie najlepszy stosunek dla przeciętnych użytkowników. 32GB ram :drool:


Kurwa jakoś potrafią nie dawać touch bara w nowym airze, to niech zrobią pro z klawiszami dla ludzi, a nie panelem dotykowym dla pierdolonych gadzeciarzy.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 30 2018 09:49am
Ten Macbook Air nowy jest chyba spoko.
Nowego komputera potrzebuje, więc pewnie wpadnie albo właśnie Air z 16GB/256GB SSD albo aktualny Macbook Pro.
Pro troche mnie wkurwiał, bo cene zrobili troche z kosmosu, a zmiany w ostatnich latach (względem pierwszych MBP z Retiną) to dla mnie żaden upgrade (mam wywalone na ten force touch i wyświetlacz w miejscu klawiszy F).

Ale skoro i tak musze system przeinstalować i stawiać wszystko znowu przez dzień czy dwa to dobrze byłoby zrobić to już na nowym komputerze.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 30 2018 10:33am
Quote (Latwiak @ 30 Oct 2018 16:42)
Kurwa jakoś potrafią nie dawać touch bara w nowym airze, to niech zrobią pro z klawiszami dla ludzi, a nie panelem dotykowym dla pierdolonych gadzeciarzy.


bez touch bara, ale z touch id. dla mnie bomba, chociaz szkoda ze nie wjebali tam face id. miejsce na pewno by sie znalazło, pewnie to bardziej problem software'owy

Quote (toyo @ 30 Oct 2018 16:49)
Ten Macbook Air nowy jest chyba spoko.
Nowego komputera potrzebuje, więc pewnie wpadnie albo właśnie Air z 16GB/256GB SSD albo aktualny Macbook Pro.
Pro troche mnie wkurwiał, bo cene zrobili troche z kosmosu, a zmiany w ostatnich latach (względem pierwszych MBP z Retiną) to dla mnie żaden upgrade (mam wywalone na ten force touch i wyświetlacz w miejscu klawiszy F).

Ale skoro i tak musze system przeinstalować i stawiać wszystko znowu przez dzień czy dwa to dobrze byłoby zrobić to już na nowym komputerze.


pro jest dobry jak potrzebujesz mocy. w przeciwnym wypadku air >
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Oct 30 2018 10:39am
to mowicie ze lepszy pro jest tanszy od aira?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 30 2018 01:40pm
Quote (Sumek @ 30 Oct 2018 17:39)
to mowicie ze lepszy pro jest tanszy od aira?


trochę nie bardzo. różnica w cenie to 500 zł (PIĘCET ZŁOTYCH) na korzyść air. w pro masz trochę lepszy ekran bo w specyfikacji aira nie ma nic o wspieraniu barw P3 ale Air ma nowszy procesor, touch ID i wytrzymuje 20% dłużej na baterii a do tego jest trochę lżejszy. poza tym sa identyczne i imo pro 13" bez touchbara sie w ogole teraz nie oplaca kupowac (z touchbarem ma chociaz 4 porty usb-c). szkoda tylko ze segment w miare tanich urzadzen na sile rezerwuja dla ipadow, nie da sie kupic atm laptoka ponizej 6k a na pewno dla takiego studenciaka do office'a czy jakiegos niedzielnego klikacza by wystarczyla bieda edition w cenie ipada. chociaz, jakby nie patrzec to nowy ipad pro wifi 11" 256GB + apple pencil i klawiatura to właśnie 6k czyli tyle co MBA w podstawowej wersji.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 30 2018 08:10pm
Jest sens posiadania pojedynczego urządzenia Apple czy jak przesiadka to już od razu telefon, laptop, komputer etc etc? Pytam z ciekawości, bo nigdy nie miałem niczego z jabłkiem.
Member
Posts: 1,564
Joined: Dec 13 2012
Gold: 0.01
Oct 30 2018 11:51pm
Quote (Grigo @ Oct 31 2018 03:10am)
Jest sens posiadania pojedynczego urządzenia Apple czy jak przesiadka to już od razu telefon, laptop, komputer etc etc? Pytam z ciekawości, bo nigdy nie miałem niczego z jabłkiem.



Ja mam sam telefon.
Jest sens... ale lepiej miec wiece uzadzen apple.
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Oct 31 2018 01:50am
Quote (Grigo @ Oct 31 2018 04:10am)
Jest sens posiadania pojedynczego urządzenia Apple czy jak przesiadka to już od razu telefon, laptop, komputer etc etc? Pytam z ciekawości, bo nigdy nie miałem niczego z jabłkiem.



Mialem wszystko i bylo w pizde. Teraz mam tel i laptopa i tez jest bardzo dobrze
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Nov 12 2018 10:26am
Probowal ktos z was instalowac linuxa na jednym dysku z mac os? Potrzebuje drugiego systemu ze wzgledu na prace a powinna byc lepsza wydajnosc niz odpalajac wirtualnie. Tylko pytanie czy jest to jakis problem i czy systemy nie beda sie gryzly?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Nov 12 2018 11:35am
Quote (Fatality-SoF @ 12 Nov 2018 17:26)
Probowal ktos z was instalowac linuxa na jednym dysku z mac os? Potrzebuje drugiego systemu ze wzgledu na prace a powinna byc lepsza wydajnosc niz odpalajac wirtualnie. Tylko pytanie czy jest to jakis problem i czy systemy nie beda sie gryzly?


na pewno jest to możliwe i wiem że działa dobrze natomiast nigdy tego nie robiłem na macu
Go Back To Polska Topic List
Prev1309310311312313339Next
Add Reply New Topic New Poll