Quote (Longer88 @ 9 Aug 2013 11:31)
fajnie super to wyglada na filmiku tylko wykurwisice rzadko sie zdarza na pubach bo invo jest poprostu strasznie chujowy w poczatkowej fazie ze swoim juz nie pamietam 37 base dmg czy cos takiego i jest praktycznie zawsze niszczony przez qope sfa czy od, kiedys bylo latwiej, ale po tym juz dosyc dawnym nerfie doprowadzenie go do 17 lvl z przywoitymi itemami powiedzmy przed 30min i nie zginiecie 1x razy jest prawie niewykonalne oczywiscie w high brakecie.
Przeciez invoker na exort moze spokojnie miec kazdy lasthit, do tego idzie na mida, wiec szybki sunstrike do zdobywania killi/asyst na innych liniach, a potem super early ganking z coldsnapem. Na filmiku widac, ze zawsze skladal midasa co jeszcze drastyczniej zwiekszy mu gpm. Invokerem trzeba po prostu grac agresywnie i bardzo aktywnie + map awarness i bedzie mial tyle kasy, ze nie bedzie wiedzial co sobie kupowac. Z racji, ze nie ma w docie statow to nie wiem jaki mam bracket, ale bez problemu wyciagam nim 500+ gpm w wiekszosci gier, nawet przegranych.
Quote (miton84 @ 9 Aug 2013 11:31)
wyglada na kozaka ^^
No
bardzo dobry Invoker to praktycznie pewny win dla teamu.
This post was edited by Atanok on Aug 9 2013 03:37am