d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1309310311312313672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 9 2013 03:12am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 10:39am)
Czemu, zdecydowanie najfajniejszy hero ze wszystkich gier tego typu. I wcale nie taki trudny jak sie na poczatku wydaje.


wole clinkza
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 9 2013 03:15am
Quote (blejdowy @ 9 Aug 2013 10:06)
wex quas i exort to kuleczki ktore miksujac czarem invoke daja ci efekt pokazany na strzalkach, np. exort +  exort + exort + invoke = sunstruke
quas + wex + exort  = deafening blast.

mieszajac te kuleczki invokiem dostajesz nowy czar, tam amsz wszystkie rozpisane, kazdy czar robi co innego, dalteg omaxujac np. exort stajesz sie nukerem ktory ma globalny range sunstrike (ale o czarach musisz na wiki poczzytac) maxujac wex masz duzy manaburt i mozesz polaczyc go z exortem zeby moc robic ogromny attack speed buf dla siebie z odpowiednimi itemami jestes carry.

mieszajac quas i exort masz 2 miniony ktore atakujaac obnizaja armor czyli ejstes pusherem


sam sobie oblicz co jak maxujac mozesz robic, tylko obczaj skille.


no to mi juz mowi o wiele wiecej, z tym ze jest unikalny to sie zgodze
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 03:21am
Zostawie to tutaj
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 9 2013 03:26am
Quote (Atanok @ Aug 9 2013 10:21am)
Zostawie to tutaj
http://www.youtube.com/watch?v=V1Uf18y6ljM


no to juz advanced z refresherem, ale tutaj widac jego moc jako nukera
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 03:26am
Quote (blejdowy @ 9 Aug 2013 11:26)
no to juz advanced z refresherem, ale tutaj widac jego moc jako nukera


To jak zgwalcil tego magine to po prostu niszczy mozg.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 9 2013 03:31am
Quote (Atanok @ 9 Aug 2013 11:26)
To jak zgwalcil tego magine to po prostu niszczy mozg.


wyglada na kozaka ^^
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Aug 9 2013 03:31am
Quote
To jak zgwalcil tego magine to po prostu niszczy mozg.


fajnie super to wyglada na filmiku tylko wykurwisice rzadko sie zdarza na pubach bo invo jest poprostu strasznie chujowy w poczatkowej fazie ze swoim juz nie pamietam 37 base dmg czy cos takiego i jest praktycznie zawsze niszczony przez qope sfa czy od, kiedys bylo latwiej, ale po tym juz dosyc dawnym nerfie doprowadzenie go do 17 lvl z przywoitymi itemami powiedzmy przed 30min i nie zginiecie 1x razy jest prawie niewykonalne oczywiscie w high brakecie.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 03:35am
Quote (Longer88 @ 9 Aug 2013 11:31)
fajnie super to wyglada na filmiku tylko wykurwisice rzadko sie zdarza na pubach bo invo jest poprostu strasznie chujowy w poczatkowej fazie ze swoim juz nie pamietam 37 base dmg czy cos takiego i jest praktycznie zawsze niszczony przez qope sfa czy od, kiedys bylo latwiej, ale po tym juz dosyc dawnym nerfie doprowadzenie go do 17 lvl z przywoitymi itemami powiedzmy przed 30min i nie zginiecie 1x razy jest prawie niewykonalne oczywiscie w high brakecie.


Przeciez invoker na exort moze spokojnie miec kazdy lasthit, do tego idzie na mida, wiec szybki sunstrike do zdobywania killi/asyst na innych liniach, a potem super early ganking z coldsnapem. Na filmiku widac, ze zawsze skladal midasa co jeszcze drastyczniej zwiekszy mu gpm. Invokerem trzeba po prostu grac agresywnie i bardzo aktywnie + map awarness i bedzie mial tyle kasy, ze nie bedzie wiedzial co sobie kupowac. Z racji, ze nie ma w docie statow to nie wiem jaki mam bracket, ale bez problemu wyciagam nim 500+ gpm w wiekszosci gier, nawet przegranych.

Quote (miton84 @ 9 Aug 2013 11:31)
wyglada na kozaka ^^


No bardzo dobry Invoker to praktycznie pewny win dla teamu.

This post was edited by Atanok on Aug 9 2013 03:37am
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Aug 9 2013 03:43am
Quote
Z racji, ze nie ma w docie statow to nie wiem jaki mam bracket


braket mozesz sprawdzic wchodzac w zakladke ogladaj -> ostatnie gry --> filtruj (wpisz swoj nik ofc) --> poziom umiejetnosci --> zaznacz ten ktory Cie interesuje i zobacz w ktorym brakecie w wiekszosci wymiatasz tym invokerem

This post was edited by Longer88 on Aug 9 2013 03:45am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 9 2013 03:43am
Quote (Longer88 @ 9 Aug 2013 11:43)
braket mozesz sprawdzic wchodzac w zakladke ogladaj -> ostatnie gry --> filtruj --> poziom umiejetnosci --> zaznacz ten ktory Cie interesuje i zobacz w ktorym brakecie w wiekszosci wymiatasz tym invokerem


Dobrze wiedziec, nigdy nie widzialem takiej opcji.
Go Back To Polska Topic List
Prev1309310311312313672Next
Add Reply New Topic New Poll