Quote (hehehehehe @ Dec 8 2014 04:38pm)
I chuj, James kontuzjowany przez miesiac. ['] Jak dla mnie Ancelotii musi ofensywnego zaowdnika kupic w zimie.
Po chuj? Wystarczy Illare wstawic w srodek i juz sie problem rozwiazuje - mozna grac 4-4-2 z Bale'm i Isco na skrzydlach, a CR i Benzema w ataku, mozna grac 4-3-3 z Illara z tylu i Kroosem / Isco wysunietymi w srodku, mozna grac 4-4-2 z Bale'm i CR na skrzydlach, a Chicharito i Benzema w ataku. Do tego dochodzi wracajacy Isco i Khedira, wiec jako takiego problemu w ogole nie ma.