d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev130313233341879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 7 2014 01:53pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Dec 7 2014 07:44pm)
no to konus tez hattriczkiem zajebał


Nie chce byc gorszy :)
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 8 2014 10:38am
I chuj, James kontuzjowany przez miesiac. ['] Jak dla mnie Ancelotii musi ofensywnego zaowdnika kupic w zimie.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 8 2014 11:03am
Quote (hehehehehe @ 8 Dec 2014 18:38)
I chuj, James kontuzjowany przez miesiac. ['] Jak dla mnie Ancelotii musi ofensywnego zaowdnika kupic w zimie.


michał żyro
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Dec 8 2014 11:15am
Quote (hehehehehe @ 8 Dec 2014 16:38)
I chuj, James kontuzjowany przez miesiac. ['] Jak dla mnie Ancelotii musi ofensywnego zaowdnika kupic w zimie.


ze trzech co najmniej, nie ma kto grac niestety :(
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2014 11:49am
Dzis wieczorem wielki mecz na ktory czeka caly pilkarski swiat :drool:
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 8 2014 11:50am
Quote (Pozer @ 8 Dec 2014 18:49)
Dzis wieczorem wielki mecz na ktory czeka caly pilkarski swiat :drool:


politycy kontra gwiazdy tvn?
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Dec 8 2014 11:52am
Quote (hehehehehe @ Dec 8 2014 04:38pm)
I chuj, James kontuzjowany przez miesiac. ['] Jak dla mnie Ancelotii musi ofensywnego zaowdnika kupic w zimie.


Wrócił Jese
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2014 12:11pm
Quote (Madrista @ Dec 8 2014 05:52pm)
Wrócił Jese
Niektorzy moga ze mna sie nie zgodzic, ale jak dla mnie, Jese to taka gorsza wersja Danny'ego Welbecka.
Member
Posts: 9,397
Joined: Aug 29 2006
Gold: 499.55
Dec 8 2014 12:40pm
Quote (Pozer @ 8 Dec 2014 19:11)
Niektorzy moga ze mna sie nie zgodzic, ale jak dla mnie, Jese to taka gorsza wersja Danny'ego Welbecka.


:DDDDDD
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 8 2014 10:37pm
Quote (hehehehehe @ Dec 8 2014 04:38pm)
I chuj, James kontuzjowany przez miesiac. ['] Jak dla mnie Ancelotii musi ofensywnego zaowdnika kupic w zimie.


Po chuj? Wystarczy Illare wstawic w srodek i juz sie problem rozwiazuje - mozna grac 4-4-2 z Bale'm i Isco na skrzydlach, a CR i Benzema w ataku, mozna grac 4-3-3 z Illara z tylu i Kroosem / Isco wysunietymi w srodku, mozna grac 4-4-2 z Bale'm i CR na skrzydlach, a Chicharito i Benzema w ataku. Do tego dochodzi wracajacy Isco i Khedira, wiec jako takiego problemu w ogole nie ma.
Go Back To Polska Topic List
Prev130313233341879Next
Add Reply New Topic New Poll