d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev13031323334144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
May 20 2014 10:41am
- lepiej byłoby, gdyby kobiety nie głosowały
- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt
- nazywa homoseksualistów homosiami

1) wole zeby nie glosowaly niz obowiazkowe parytety gdzie dostajesz stanowisko tylko dlatego, ze masz cipke a nie jestes bardziej kompetentny.
2) z tego co wiem bylo tam mowione, ze w pewnych sytuacjach a wyrwane z kontekstu. korwin powinien zmienic retoryke bo gadal tak, zeby cokolwiek o nim powiedzieli a im czesciej bedzie w tv etc powienien przestac dzialac w sposob byle nie mylili nazwiska.
3) wole zeby byla wolnosc slowa i jak ktos ma ochote to moze mowic co chce a nie cokolwiek powiesz to homofob itp chociaz nie jest to zadna fobia, bo nikt sie nie boi homosiow tylko ew czuje niechcec/nie lubi a to duza roznica. mam prawo nielubic kogo mi sie podoba.

Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 20 2014 10:42am
Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:02)
Wg. Szczurwina:

- lepiej byłoby, gdyby kobiety nie głosowały

Nie tylko kobiety. 5 minut rozmowy z przeciętnym wyborcą wystarczy żeby nie być demokratą. Churchill? Nie kumam dlaczego z prawa do głosowania robicie najważniejszą sprawę na świecie, a jego odebranie traktujecie jako coś uwłaczającego.

Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:02)
- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt

Jednak to prawda, że Korwin musi za każdym razem podkreślić, że nie mówi poważnie lub nie należy rozumieć jego słów dosłownie. Później telewizyja puszcza to wyrwane z kontekstu, a martynka wrzuca na jsp z plebejską emotką.

Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:02)
- nazywa homoseksualistów homosiami

Ja nazywam ich znacznie gorzej.

Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:02)
I ktoś z was chce głosować na to zacofane zwierzę? Na tego szczura-monarchistę w kurwa muszce?!? To jest pajac i to o tyle nie śmieszny, że dobry pajac wie, że jest pajacem a to barachło myśli, że jest super.
Rzygać się chce.

Rzygać to się chce jak ktoś punktuje tak nieistotne rzeczy, podając jako argument o niegłosowaniu na Korwina. To jest kurwa najmniej ważne. Podatki, dług publiczny, katastrofa demograficzna - to jest ważne i tym należy kierować swój wybór przy urnie. Cała reszta jest dla głosujących emocjami.

This post was edited by Xasthur on May 20 2014 11:03am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 20 2014 10:43am
Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:02)
Wg. Szczurwina:

- lepiej byłoby, gdyby kobiety nie głosowały
- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt
- nazywa homoseksualistów homosiami

I to wszystko publicznie.
I ktoś z was chce głosować na to zacofane zwierzę? Na tego szczura-monarchistę w kurwa muszce?!? To jest pajac i to o tyle nie śmieszny, że dobry pajac wie, że jest pajacem a to barachło myśli, że jest super.
Rzygać się chce.


Czymś musi przyciągnąć gawiedź...
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 20 2014 10:46am
Głosuję na Korwina
Nie zgadzam się z wieloma jego poglądami, ale to jedyny polityk, który nie robi pod publikę.

gwyneed pokaż źródło tego fragmentu:
"- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt"

Co do reszty - nie widzę problemów
Homoś - lepiej tak powiedzieć na wizji niż ciota lub pedał.
Member
Posts: 213
Joined: May 20 2014
Gold: 0.00
May 20 2014 10:48am
Quote (Last_Hope @ May 20 2014 05:46pm)
Głosuję na Korwina
Nie zgadzam się z wieloma jego poglądami, ale to jedyny polityk, który nie robi pod publikę.

gwyneed pokaż źródło tego fragmentu:
"- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt"

Co do reszty - nie widzę problemów
Homoś - lepiej tak powiedzieć na wizji niż ciota lub pedał.


http://www.pudelek.tv/video/Korwin-Mikke-Kobiete-ZAWSZE-SIE-TROSZECZKE-GWALCI-5424/
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
May 20 2014 10:50am
Quote (Xasthur @ 20 May 2014 17:42)
Rzygać to się chce jak ktoś punktuje tak nieistotne rzeczy, podając jako argument o niegłosowaniu na Korwina. To jest kurwa najmniej ważne. Podatki, dług publiczny, katastrofa demograficzna - to jest ważne i tym należy kierować swój wybór przy urnie. Cała reszta jest dla głosujących emocjami.


Jak możesz zaufać, że zrobi to, o czym mówi, skoro ten człowiek kompromituje się do tego stopnia?
Mało któremu poważnemu politykowi udaje się tu coś zrobić, a ty oczekujesz, że ten odrealniony pajac coś zdziała?

Zupełnie osobną sprawą jest to, że 90% partii obiecuje rzeczy, których w Europarlamencie nie da się zdziałać, bo leżą w kompetencjach rządu a nie unii.

Quote (Grigo @ 20 May 2014 17:43)
Czymś musi przyciągnąć gawiedź...


I właśnie do gawiedzi trafiają jego postulaty i to gawiedź na niego głosuje.

Quote (Last_Hope @ 20 May 2014 17:46)
Głosuję na Korwina
Nie zgadzam się z wieloma jego poglądami, ale to jedyny polityk, który nie robi pod publikę.

gwyneed pokaż źródło tego fragmentu:
"- kobiety tylko udają opierając się gwałcicielowi, więc w sumie niema czegoś takiego jak gwałt"

Co do reszty - nie widzę problemów
Homoś - lepiej tak powiedzieć na wizji niż ciota lub pedał.


http://www.tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu,97,m/korwin-mikke-o-gwaltach-kobiety-udaja-ze-stawiaja-opor-i-to-jest-normalne,430014.html

Nie można, jako szanujący się polityk, mówić w ogóle inaczej, niż poprawnie politycznie, czyli homoseksualista.

This post was edited by gwyneed on May 20 2014 10:54am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 20 2014 10:54am
Quote (kakabubu @ May 20 2014 06:48pm)
http://www.pudelek.tv/video/Korwin-Mikke-Kobiete-ZAWSZE-SIE-TROSZECZKE-GWALCI-5424/


Poucinane wypowiedzi + odpowiedni komentarz redaktorów pudelka...?
Gratuluję źródła! B)
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
May 20 2014 10:57am
Wałęsa też pierdolił, że jak zostanie prezydentem to każdemu odpali 100tysięcy. Nie ma co dyskutować z ciemnymi ludźmi, może kiedyś może zrozumiecie jak wielki układ rządzi w Polsce. Kiedyś frajer Masa powiedział, że bardziej od bandytów boi się polityków.


Nie oczekuję, że obejrzycie i od razu zrozumiecie ten film, ale może chociaż część z Was ogarnie temat jak w Polsce doszło do tego co jest teraz. Pierwszy raz jak to oglądałem to mnie zamurowało jak wiele z tych rzeczy, które notabene były wypowiedziane w latach 80, spełnia się lub spełniło w Polsce.

Wielu mówi, że to Polacy sami przecież wybierają władzę. A skąd niby czerpią informacje kto, co, jak i z kim ?

Wszyscy pierdolą o Smoleńsku, że brzoza, bomba itp. Dlaczego do tej pory nigdzie nikt nie zadał pytań : Jak została wybrana delegacja ? Kto te osoby nominował ? Dlaczego nikt nie porusza kwestii monitoringu na Okęciu ? Dlaczego Ci ludzie tak wcześnie opuszczali swoje domy ( 4-5 rano) skoro lot był po 7 ?
Jakoś ciężko znaleźć informacje w tym temacie, a tyle kurwa komisji eksperckich. W WTC też nikt nie wierzył, a dzisiaj na onecie był artykuł że to chyba jednak ściema. Cały ten pierdolnik się sypie, albo robią to celowo żeby powiedzieć "HA, ALE WAS WSZYSTKICH WYCHUJALIŚMY XD"
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/byly-pilot-cia-zeznaje-przysiega-zaden-samolot-uderzyl-blizniacze-wieze-2014-05


A tak to wszystko działa:

Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 20 2014 10:58am
Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:50)
Mało któremu poważnemu politykowi udaje się tu coś zrobić, a ty oczekujesz, że ten odrealniony pajac coś zdziała?

Nie zauważyłeś, że on mówi inaczej niż główny nurt polityczny? Prawie wszystkie rządy po 89, NIE CHCIAŁY zmian w modelu okrągłostołowym. Nic dziwnego, że nic nie "zdziałali".
No chyba, że piszesz o PE, ale nawet wówczas nie chodzi o "zdziałanie" czegoś konkretnego, a o szerzenie prawicowej ideologii w zlewicowanej unii.

Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:50)
Zupełnie osobną sprawą jest to, że 90% partii obiecuje rzeczy, których w Europarlamencie nie da się zdziałać, bo leżą w kompetencjach rządu a nie unii.

Przecież on sam o tym mówił i dlaczego mimo to kandyduje.

Quote (gwyneed @ 20 May 2014 18:50)
I właśnie do gawiedzi trafiają jego postulaty i to gawiedź na niego głosuje.

Ktoś wrzucił ciekawy wykres poparcia wśród przedsiębiorców. Nie znam źródła, ale jeśli jest autentyczne, to nie wiem co to za gawiedź.

Quote (Luc- @ 20 May 2014 18:57)
Wałęsa też pierdolił, że jak zostanie prezydentem to każdemu odpali 100tysięcy. Nie ma co dyskutować z ciemnymi ludźmi, może kiedyś może zrozumiecie jak wielki układ rządzi w Polsce. Kiedyś frajer Masa powiedział, że bardziej od bandytów boi się polityków.

A co to ma do rzeczy? <_<

This post was edited by Xasthur on May 20 2014 11:02am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 20 2014 11:03am
Quote (gwyneed @ May 20 2014 06:50pm)
Jak możesz zaufać, że zrobi to, o czym mówi, skoro ten człowiek kompromituje się do tego stopnia?


Nie można, jako szanujący się polityk, mówić w ogóle inaczej, niż poprawnie politycznie, czyli homoseksualista.


No i właśnie dlatego ludzie na niego glosują.
Bo nazywa rzeczy po imieniu.

Nie mówi o prawach dla homośów, bo czemu mieliby mieć jakieś prawa specjalne?

Parytety kobiet? Również głupota. Nikt nikomu nie broni tworzyć partii kobiet gdzie nawet CAŁA lista będzie tylko z kobietami.
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334144Next
Add Reply New Topic New Poll