d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1303132333482Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 22 2013 10:20am
i co dalej ejst?

to jest wqurwiajce


Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 23 2013 12:48am
to jest dobre


lepiej sie revaivuje

This post was edited by Patryk1991 on Nov 23 2013 12:48am
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 24 2013 05:23am
ja jebie rozpierdalamy typow jak szmaty grajac dominacje 4v4 :D
potem dzieciaki placza wolaja kolegow graja 6v4 na nas i wygrywaja, otwieraja szampana etc :)
autobalnce imo powinien byc wszedzie :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 05:28am
mialem 200 skilla tylko, ale ciagle dc, freezy i sie grac nie dalo. Po formacie z windows 8.1 pozmienialem troche user.cfg, opcje graficzne i nie dosc, ze mam >60 fps, to wczoraj nie mialem ani jednego dc i freeza.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 24 2013 05:38am
Quote (Unsatiable @ 24 Nov 2013 13:28)
mialem 200 skilla tylko, ale ciagle dc, freezy i sie grac nie dalo. Po formacie z windows 8.1 pozmienialem troche user.cfg, opcje graficzne i nie dosc, ze mam >60 fps, to wczoraj nie mialem ani jednego dc i freeza.


napisz mi na pma jak to zrobic ;)
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 24 2013 05:41am
Quote (Unsatiable @ Nov 24 2013 12:28pm)
mialem 200 skilla tylko, ale ciagle dc, freezy i sie grac nie dalo. Po formacie z windows 8.1 pozmienialem troche user.cfg, opcje graficzne i nie dosc, ze mam >60 fps, to wczoraj nie mialem ani jednego dc i freeza.


ja mialem 240 ale odkad zaczalem grac ahrdcore only i tylk oz shotgunami to spadl do 160 :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 05:44am
Quote (blejdowy @ Nov 24 2013 01:41pm)
ja mialem 240 ale odkad zaczalem grac ahrdcore only i tylk oz shotgunami to spadl do 160 :D


no teraz mam 260 i lece w gore
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 24 2013 06:22am
mialem chyba 280 ale jak wbilem na hc spadlo do 159 :(
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 24 2013 06:36am
mam 262 i bede cisnal dzisiaj do wieczora.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 24 2013 06:44am
Quote (Unsatiable @ 24 Nov 2013 14:36)
mam 262 i bede cisnal dzisiaj do wieczora.


to powodzenia :D
ktory lvl?
Go Back To Polska Topic List
Prev1303132333482Next
Add Reply New Topic New Poll