Quote (Unsatiable @ Nov 24 2013 12:28pm)
mialem 200 skilla tylko, ale ciagle dc, freezy i sie grac nie dalo. Po formacie z windows 8.1 pozmienialem troche user.cfg, opcje graficzne i nie dosc, ze mam >60 fps, to wczoraj nie mialem ani jednego dc i freeza.
ja mialem 240 ale odkad zaczalem grac ahrdcore only i tylk oz shotgunami to spadl do 160
