d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev13031323334598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:57am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 11:54am)
ale bozar to ma chyba tylko burst mode nie ?


zawsze na poczatku gry okradalem z nich straznikow w ncr w falloucie 2 xD


jak się gra w czystego fallouta to tak jest, w restoration project naprawili to :D
Między innymi nie było opcji kraść bozarów, jeden ze strażników miał tylko ckm jakiś, nie można było okradać kupców w SF z powerarmorów itp
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 03:57am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 11:56)
muw czy chcesz deagle i 100 ammo za 5 metal partow


Nie chce, jestem lone riderem :ph34r:
Da sie sprawdzic staty broni i armorow? Ewentualnie jakas stronke z rozpiska base dmg/armor class.

This post was edited by Atanok on Aug 13 2013 03:58am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:58am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 11:57am)
Nie chce, jestem lone riderem  :ph34r:
Da sioe sprawdzic staty broni i armorow? Ewentualnie jakas stronke z rozpiska base dmg/armor class.


1h tylko needler
2h snajperka tylko bo chyba nie ma nic innego dobrego dla sg a strzelby chuj robią jak wczoraj widzieliśmy na karawanie
z pancerzy tylko ca mk2 ew metal armor mk2

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 03:58am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:58am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 11:57am)
Nie chce, jestem lone riderem  :ph34r:
Da sie sprawdzic staty broni i armorow? Ewentualnie jakas stronke z rozpiska base dmg/armor class.


poprostu boisz sie nick podac jak tardek
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 03:59am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 11:58am)
poprostu boisz sie nick podac jak tardek


tardek podał nick przecież, w kolorkach jest
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:00am
hmm, mozna roleplay postac robic, tj zlozyc wniosek o takowa postac i zmieniaja ci skina w grze xD
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:01am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 11:58)
poprostu boisz sie nick podac jak tardek


Tardek ma podany nick.

Quote (Lander @ 13 Aug 2013 11:58)
1h tylko needler
2h snajperka tylko bo chyba nie ma nic innego dobrego dla sg a strzelby chuj robią jak wczoraj widzieliśmy na karawanie
z pancerzy tylko ca mk2 ew metal armor mk2


Lategame to wiem, ale zanim dojde do snajperki to bede uzywal rzyliona mniejsych broni, a szkoda kupic w sklepie jakis crap, tylko dlatego, ze nie znam jego statow.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:01am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:01pm)
Tardek ma podany nick.



Lategame to wiem, ale zanim dojde do snajperki to bede uzywal rzyliona mniejsych broni, a szkoda kupic w sklepie jakis crap, tylko dlatego, ze nie znam jego statow.


ale tobie nie podawal
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:05am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 12:01)
ale tobie nie podawal


Widzialem juz chyba wszystkich w grze oprocz niego. Ciebie tez jak spamowales chat o friendliste.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:07am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:05pm)
Widzialem juz chyba wszystkich w grze oprocz niego. Ciebie tez jak spamowales chat o friendliste.


huh
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334598Next
Add Reply New Topic New Poll