Quote (Pozer @ Oct 2 2012 03:51am)
Jak dla mnie Pandaria to najgorszy ze wszystkich kontynentow, a questy najgorsze w calej grze.
Jak dla mnie to kontynent jest spoko, tylkotak jak pisałes, mobs mają za dużo hp i strasznie mozolnie się robi questy. Skorzystałem z darmowej migracji i przeniosłem locka na jakiś biedacki serwer alliance, ale przynajmniej jest tam horda do gankowania, bo na kt to wymarly gatunek.