d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev13031323334412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Oct 1 2012 01:27pm
Quote (Kathorga @ Oct 1 2012 07:46pm)
przekonales mnie :( 200 zl w dupke


to ja tez, ide wziac pozyczke z prodewenta na wowa
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 1 2012 02:26pm
Poziom produktu

Mists of Pandaria
:drool:
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 1 2012 03:47pm
epic, kupilem prepa i dodatek, a nie mam gry zainstalowanej :rofl:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2012 03:18am
Quote (Elder33 @ 1 Oct 2012 18:10)
Czy się opłaca? Zależy. Mi się MoP podoba, jest co robić, nie ma epaxów za free w pierwszym tygodniu gry, jest co robić (World of Dailycraft) jeśli się myśli o jakimś raidowaniu. Sam nowy kontynent - majstersztyk.


Brewfest :rolleyes:
A tak poza tym to zgadzam sie z elderem. Nie mowiac o tym, ze rewelacyjne sa outdoor bossy - ostatnio chyba podczas killa zdobylem 200 hk
Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold: 8,843.39
Oct 2 2012 03:37am
na mmo champion jest napisane, ze pvp sezon rusza 2 pazdziernika, ale to tylko dla serwerow USA?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 2 2012 03:51am
Quote (myr00n @ Oct 2 2012 10:18am)
Brewfest  :rolleyes:
A tak poza tym to zgadzam sie z elderem. Nie mowiac o tym, ze rewelacyjne sa outdoor bossy - ostatnio chyba podczas killa zdobylem 200 hk
Jak dla mnie Pandaria to najgorszy ze wszystkich kontynentow, a questy najgorsze w calej grze.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2012 04:10am
Oja, przez to, ze pilem wczoraj zapomnialem o licytacji helmu t3 dla warriora, ktory nie ma juz restrykcji klas. Moj DK [*]
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 2 2012 04:20am
Quote (myr00n @ Oct 2 2012 11:10am)
Oja, przez to, ze pilem wczoraj zapomnialem o licytacji helmu t3 dla warriora, ktory nie ma juz restrykcji klas. Moj DK [*]
Ja diso ring na warlocku to bedzie 9/9 b)
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Oct 2 2012 06:48am
a ja kurwa kupilem te pierdolone pandy ale pierwsza literka klucza jest chujowo druknieta i nie moge kurwa gry zarejestrowac. wszystkie mozliwosci ktore mi przychodza do glowy nie dzialaja.
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 2 2012 07:20am
Quote (Pozer @ Oct 2 2012 03:51am)
Jak dla mnie Pandaria to najgorszy ze wszystkich kontynentow, a questy najgorsze w calej grze.


Jak dla mnie to kontynent jest spoko, tylkotak jak pisałes, mobs mają za dużo hp i strasznie mozolnie się robi questy. Skorzystałem z darmowej migracji i przeniosłem locka na jakiś biedacki serwer alliance, ale przynajmniej jest tam horda do gankowania, bo na kt to wymarly gatunek.
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334412Next
Add Reply New Topic New Poll