d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1303132333477Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 10:13am
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 18:52)
Ja to widze na PvP nakurwiasz sie non stop z innymi graczami, ktorzy graja po drugiej stronie co urozmaica gre, a na pvp tylko robisz questy.


Sa gry gdzie gram pvp (np wow) i sa gry gdzie gram pve (np tutaj).
Po wbiciu 30tki prawie W OGOLE nie latasz po gotham ani metropolis, areny masz pod "y", wiec nie widze powodu czemu mam sie meczyc na pvp, tym bardziej ze nie moge sobie zraidowac bazy villiansow, jedyne co moge to gankowac biegajacych na wolno graczy, co przy levelingu jest tak samo fajne jak wkurwia.
Eustachy - PvP serwer player vs player, jak spotkasz innego gracza to moze Cie dla funu zabic, Ty jego tez. A na PvE jak chcesz z nim walczyc to mu wypowiadasz duel i on go potwierdza / nie potwierdza. Areny pvp masz na obu normalnie. Na PvE sa gildie ktore glownie chca robic progress i grac raidy, na pvp sa gildie ktore zwyczajnie tluka honor. Ja aktualnie zlozylem podanie do jednej z topowych gildii PvE na USPC, ale w sumie phat chances ze mnie przyjma jak oni podobno altami maja achivmenty czysczenia SOL 1 2 3 pod 20 minutami...

Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 15 2011 10:17am
Quote (LightMaFire @ 15 Nov 2011 17:13)
Sa gry gdzie gram pvp (np wow) i sa gry gdzie gram pve (np tutaj).
Po wbiciu 30tki prawie W OGOLE nie latasz po gotham ani metropolis, areny masz pod "y", wiec nie widze powodu czemu mam sie meczyc na pvp, tym bardziej ze nie moge sobie zraidowac bazy villiansow, jedyne co moge to gankowac biegajacych na wolno graczy, co przy levelingu jest tak samo fajne jak wkurwia.
Eustachy - PvP serwer player vs player, jak spotkasz innego gracza to moze Cie dla funu zabic, Ty jego tez. A na PvE jak chcesz z nim walczyc to mu wypowiadasz duel i on go potwierdza / nie potwierdza. Areny pvp masz na obu normalnie. Na PvE sa gildie ktore glownie chca robic progress i grac raidy, na pvp sa gildie ktore zwyczajnie tluka honor. Ja aktualnie zlozylem podanie do jednej z topowych gildii PvE na USPC, ale w sumie phat chances ze mnie przyjma jak oni podobno altami maja achivmenty czysczenia SOL 1 2 3 pod 20 minutami...


nie wiem o co chodzi to co wyboldowalem ale szczerze mowiac to juz mnie nie interesuje :P
ale dzieki za wytlumaczenie ogolnie.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 10:19am
Kolesie maja osiagniecie (taki acheivment jak na xbox360) ze swoimi drugimi albo trzecimi postaciami (tymi co nie graja glownie) ukonczyli najciezsze raidy ktore trawaja po 2-3h ponizej 20 minut.
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 15 2011 10:20am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 04:03pm)
Duo jak sama nazwa wskazuje, jest dla 2 osob :D Mozemy cos ogarnac ale nie wiem w sumie co :D


a tak propo ja mam klan a wy nie kekeke
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 10:21am
Quote (rexxer @ 15 Nov 2011 19:20)
a tak propo ja mam klan a wy nie kekeke


*Lige, tez aktualnie mam :D Ale bardziej casual / friendly niz raidowa.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 15 2011 10:25am
Quote (LightMaFire @ 15 Nov 2011 17:21)
*Lige, tez aktualnie mam :D Ale bardziej casual / friendly niz raidowa.


fajny sig btw
czy to jest z teledysku rapowe ziarno?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 10:27am
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 05:19pm)
Kolesie maja osiagniecie (taki acheivment jak na xbox360) ze swoimi drugimi albo trzecimi postaciami (tymi co nie graja glownie) ukonczyli najciezsze raidy ktore trawaja po 2-3h ponizej 20 minut.


ojapierdole? :D

no ja dzisiaj gralem z kolesiami, ktorzy bili 5-6x razy wiecej dmg ode mnie ale moze sie przeniose na PvE jak nie bedzie zadnych raidow. :/
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 10:31am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 05:27pm)
ojapierdole? :D

no ja dzisiaj gralem z kolesiami, ktorzy bili 5-6x razy wiecej dmg ode mnie ale moze sie przeniose na PvE jak nie bedzie zadnych raidow. :/


tez chyba zaczne pve
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 10:34am
Quote (Mantoo @ Nov 15 2011 05:31pm)
tez chyba zaczne pve


Tzn jeszcze zostane PvP bo i tak musze zdobyc gear, zeby moc isc na raidy :> Jezeli naprawde bedzie sucho, w co watpie, to przeniose sie na PvP.


Drogi Kakaszu gdzie sprawdzasz jaka liga najlepsza, jakie sety i gdzie powinno sie zdobywac oraz jak rozdawac skille i power points?
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 10:37am
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 19:34)
Tzn jeszcze zostane PvP bo i tak musze zdobyc gear, zeby moc isc na raidy :> Jezeli naprawde bedzie sucho, w co watpie, to przeniose sie na PvP.


Drogi Kakaszu gdzie sprawdzasz jaka liga najlepsza, jakie sety i gdzie powinno sie zdobywac oraz jak rozdawac skille i power points?

http://forums.station.sony.com/dcuopc/
ale generalnie po googlach szukam, a build sam zrobilem jak poczytalem o skillach.
Gear pvp jest do kupienia dla meta w meta wing reaction core i juz mozesz caly w sumie kupic ;).
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 19:27)
ojapierdole? :D

no ja dzisiaj gralem z kolesiami, ktorzy bili 5-6x razy wiecej dmg ode mnie ale moze sie przeniose na PvE jak nie bedzie zadnych raidow. :/


y, ja bylem ostatnio na duo z kolesiem w house of el, tez fire dps/tank, ja robilem kolo 50k dmg, on 200... to on mi mowil o jego gildii i tym FOS 1/2/3.

Quote (EustachyMotyka @ 15 Nov 2011 19:25)
fajny sig btw
czy to jest z teledysku rapowe ziarno?


z okladki plyty.
Go Back To Polska Topic List
Prev1303132333477Next
Add Reply New Topic New Poll