d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev13031323334211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 4 2011 07:06am
zeby grac w ta beta musze dostac zaproszenie do gry/ miec jakiegos poprzedniego battlefielda w orygionale? pytam bo ostatnio oglądąłem gameplaye i z checiabym w to wieczorami pociupał
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 4 2011 07:07am
Quote (DivineHero @ 4 Oct 2011 15:06)
zeby grac w ta beta musze dostac zaproszenie do gry/ miec jakiegos poprzedniego battlefielda w  orygionale? pytam bo ostatnio oglądąłem gameplaye i z checiabym w to wieczorami pociupał


Nic nie trzeba, wystarczy zalozyc konto na Orginie.
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 4 2011 07:10am
Zamów Battlefield 3 już dziś! Otrzymasz Edycję Limitowaną gry i odblokujesz wyjątkową strzelbę oraz beret w Battlefield Play4Free.

134,90 zł z VAT


Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 4 2011 07:10am
Quote (DivineHero @ Oct 4 2011 09:06am)
zeby grac w ta beta musze dostac zaproszenie do gry/ miec jakiegos poprzedniego battlefielda w  orygionale? pytam bo ostatnio oglądąłem gameplaye i z checiabym w to wieczorami pociupał


nie jest to otwarta beta
musisz tylko sciagnac origin

Quote (blejdowy @ Oct 4 2011 08:55am)
dopoki gra nie otrzyma statusu gold nie jest gotowa do wypusczenia. Pozatym fps to nie Strategia mimo iz sc 2 nie jest banalnym produktem to jednak graficzne bugi ominac troche latwiej nie sadzisz?
pozatym Silniki to 2 rozne swiaty i moglbym tak wymieniac i wymieniac.


Quote (zYwi3c @ Oct 4 2011 09:03am)
To innym przykladem moze byc beta Bad Company 2 albo przynajmniej Crysisa.


crysis 2 nadal mal pelno glitchow a juz dawno patchow do niego nie robia...


mw3 gold status dostal jakies 3 tygodnie temu a co z tego jak dema nie wypuszcza bo noby i tak zglitchowana gre kupia
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 4 2011 07:15am
lepsza zglitchowana beta niz potem czekac az latki do full beda wypuszczac, to chyba oczywiste. Bete mogli ofc wypuscic stara jakas, bo chcieli sprawdzic jak serwery w stresie beda sie sprawowac, simple
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 4 2011 11:14am
minimalne wymagania tej gry? obawiam sie ze nie ruszy na rupieciu :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 4 2011 11:18am
Quote (DivineHero @ 4 Oct 2011 19:14)
minimalne wymagania tej gry? obawiam sie ze nie ruszy na rupieciu :(


ja gram na c2d 2.7, gf 8800gt i 2gb ddr2
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 4 2011 12:13pm
Quote (zYwi3c @ 2 Oct 2011 20:22)
http://www.youtube.com/watch?v=aE3zESmcqwA

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


:"DDDDDDDDDDDDDDD wlasnie sciagam bete , cos sie spapralo przy pierwszej instalacji, sciagam raz jeszcze :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 4 2011 03:08pm
Quote (blejdowy @ 4 Oct 2011 15:15)
lepsza zglitchowana beta niz potem czekac az latki do full beda wypuszczac, to chyba oczywiste. Bete mogli ofc wypuscic stara jakas, bo chcieli sprawdzic jak serwery w stresie beda sie sprawowac, simple

No i taka jest chyba oficjalna wersja, że gra to staroć, właściwie alpha, a nie beta, a oni testują serwery a nie grę.
Zresztą z definicji BF3 raczej cieżko nazwać betą :) Alpha to teoretycznie pierwsza działająca wersja gry, beta to produkt raczej bliski temu co dostaniemy w sklepie, więc w tej chwili mamy raczej coś po środku.
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334211Next
Add Reply New Topic New Poll