Quote (DivineHero @ Oct 4 2011 09:06am)
zeby grac w ta beta musze dostac zaproszenie do gry/ miec jakiegos poprzedniego battlefielda w orygionale? pytam bo ostatnio oglądąłem gameplaye i z checiabym w to wieczorami pociupał
nie jest to otwarta beta
musisz tylko sciagnac origin
Quote (blejdowy @ Oct 4 2011 08:55am)
dopoki gra nie otrzyma statusu gold nie jest gotowa do wypusczenia. Pozatym fps to nie Strategia mimo iz sc 2 nie jest banalnym produktem to jednak graficzne bugi ominac troche latwiej nie sadzisz?
pozatym Silniki to 2 rozne swiaty i moglbym tak wymieniac i wymieniac.
Quote (zYwi3c @ Oct 4 2011 09:03am)
To innym przykladem moze byc beta Bad Company 2 albo przynajmniej Crysisa.
crysis 2 nadal mal pelno glitchow a juz dawno patchow do niego nie robia...
mw3 gold status dostal jakies 3 tygodnie temu a co z tego jak dema nie wypuszcza bo noby i tak zglitchowana gre kupia