Quote (blejdowy @ May 8 2012 08:30pm)
podstawa z angielskiego jest banałem, nie mowie o starszym pokoleniu ktore teraz zdaje mature bo wiem ze przedtem uczyli ruskiego, no ale szanujmy sie gimbaazaczynala od 1 podstawowki angielski wiec napisac list czy ze sluchu cos pojechac to srs business
Rocznik 90 tutaj, w podstawowce mmialem ang tylko w 1 klasie, potem niemiecki, w gim tez, liceum tez. A mimo to zdaje rozszerzony bez zadnej nauki. To jest jezyk tak popularny, ze bez szkoly mozna napisac byle mature
