d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1303132333460Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 8 2012 12:27pm
Quote (raiderpl @ May 8 2012 07:13pm)
Zrobiłem mały eksperyment, wynalazlem gimnusa (3 klasa) w mojej rodzinie i dałem mu dzisiejszą maturę do zrobienia. 0 wiedzy, tylko maturka, głupi nie jest, karta wzorów. Po 2 godzinach napisał, wynik 46%. Jeśli ktoś z was tego nie zdał, to powinien iść do szkoły dla krasnali ogrodowych o.0


jezeli ktos z was nie zda angielskiego na 98% (licze jakies literówki) to powinien w ogóle zaprzestac nauki i isc kopac rowy
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 8 2012 12:29pm
Quote (blejdowy @ May 8 2012 08:27pm)
jezeli ktos z was nie zda angielskiego na 98% (licze jakies literówki) to powinien w ogóle zaprzestac nauki i isc kopac rowy


u mnie matura z angielskiego bedzie swoistym preludium do toefla, zobaczymy, czy kasa nie poszla na marne i czy trzeba sie zaczac uczyc. Chociaz kurwa, od podstawowki nei dotknalem ksiazki od angielskiego
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 8 2012 12:30pm
Quote (Stiffus @ May 8 2012 07:29pm)
u mnie matura z angielskiego bedzie swoistym preludium do toefla, zobaczymy, czy kasa nie poszla na marne i czy trzeba sie zaczac uczyc. Chociaz kurwa, od podstawowki nei dotknalem ksiazki od angielskiego


podstawa z angielskiego jest banałem, nie mowie o starszym pokoleniu ktore teraz zdaje mature bo wiem ze przedtem uczyli ruskiego, no ale szanujmy sie gimbaazaczynala od 1 podstawowki angielski wiec napisac list czy ze sluchu cos pojechac to srs business
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 8 2012 01:07pm
Quote (blejdowy @ May 8 2012 08:30pm)
podstawa z angielskiego jest banałem, nie mowie o starszym pokoleniu ktore teraz zdaje mature bo wiem ze przedtem uczyli ruskiego, no ale szanujmy sie gimbaazaczynala od 1 podstawowki angielski wiec napisac list czy ze sluchu cos pojechac to srs business


Rocznik 90 tutaj, w podstawowce mmialem ang tylko w 1 klasie, potem niemiecki, w gim tez, liceum tez. A mimo to zdaje rozszerzony bez zadnej nauki. To jest jezyk tak popularny, ze bez szkoly mozna napisac byle mature :)
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
May 8 2012 02:19pm
jutro rozszerzona matma iso gl and hf. najbardziej sie boje jutrzejszego dnia ;o iso e-wsparcie
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 04:48am
Czy tylko dla mnie poziom był dosyć wysoki? :rolleyes:
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
May 9 2012 04:50am
Quote (blejdowy @ 8 May 2012 20:30)
podstawa z angielskiego jest banałem, nie mowie o starszym pokoleniu ktore teraz zdaje mature bo wiem ze przedtem uczyli ruskiego, no ale szanujmy sie gimbaazaczynala od 1 podstawowki angielski wiec napisac list czy ze sluchu cos pojechac to srs business


ja angielski dopiero od sredniej mialem a i tak nawet bez nauki umialem lepiej niz niemiecki ktory mialem dlugo :d
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 05:03am
Postować wyniki :angry:
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2012 05:05am
jak tam matma?
hmm sam nie wiem jak mi poszlo raczej srednio na jeza
zobaczymy jaka bedzie punktacja i za co beda dawac te punkty :D
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 05:07am
W równaniu trygonometrycznym wyszło cos = 1 lub cos = 0.5? W równaniu zwykłym wyszło <0,1>?
Go Back To Polska Topic List
Prev1303132333460Next
Add Reply New Topic New Poll