d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev13031323334672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 28 2011 08:34am
tylko zaproszenie były przez email ?
jak ktoś już dostał to też dostanie w przyszłości gift do rozdania ?
Member
Posts: 2,696
Joined: Feb 21 2009
Gold: 7,623.25
Nov 28 2011 08:56am
chyba tak
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 28 2011 09:17am
Czemu lzy leca w moim temacie na slabych graczy? Jakbym mial plakac, to bym napisal, ze na 44 fragi mojej druzyny sam zrobilem 20/5/13 łał, ale to nie temat do powiekszania epeniska wiec ogarnijcie sie.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 28 2011 09:19am
Quote (jodum @ Nov 28 2011 04:17pm)
Czemu lzy leca w moim temacie na slabych graczy? Jakbym mial plakac, to bym napisal, ze na 44 fragi mojej druzyny sam zrobilem 20/5/13 łał, ale to nie temat do powiekszania epeniska wiec ogarnijcie sie.


wkurzają mnie osoby co stoja 10 metrów dalej i czekaja czekaja jak ja im kurwa pokazuje od 20 sec zeby napierdalali a oni nic
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 28 2011 09:20am
Quote (l1pa @ 28 Nov 2011 16:19)
wkurzają mnie osoby co stoja 10 metrów dalej i czekaja czekaja jak ja im kurwa pokazuje od 20 sec zeby napierdalali a oni nic


Lepiej sie przyzwyczajaj bo w dzisiejszych czasach takie osobniki to 80% graczy.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 28 2011 09:23am
Quote (Saygon @ Nov 28 2011 04:20pm)
Lepiej sie przyzwyczajaj bo w dzisiejszych czasach takie osobniki to 80% graczy.


na random grze zawsze tak mam ;/
ale jak min ze 3 osoby dobiorę z kanalu polskiego to inaczej sie gra
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 28 2011 09:24am
Quote (l1pa @ 28 Nov 2011 17:19)
wkurzają mnie osoby co stoja 10 metrów dalej i czekaja czekaja jak ja im kurwa pokazuje od 20 sec zeby napierdalali a oni nic
Pickujesz weavera, zamykasz sie w "komorze" do farmy, wyciagasz radi, buta, vg w 20-30 minut i sam jestes w stanie zabic 5 przy malej pomocy Twojej druzyny. No off, ale umiejetnosci puberow (wliczajac w to Ciebie jak i tysiace innych graczy) nie pozwalaja na samodzielne wygranie gry, a dota to gra zespolowa i wystarczy 1 nowicjusz do popsucia gry.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 28 2011 09:24am
Quote (l1pa @ 28 Nov 2011 16:23)
na random grze zawsze tak mam ;/
ale jak min ze 3 osoby dobiorę z kanalu polskiego to inaczej sie gra


Gra wyjdzie dla wszystkich to bedzie sie gralo ze swoim premadem i bedzie ok, ale jesli chce sie z randami pograc to najlepiej zazyc troszke pavulonu przed gra. Osobiscie zabilbym inrl wszystkich ruskow i brazoli grajacych w moba. Poziom podskoczylby o rzyliard procent w gore.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 28 2011 09:27am
Quote (jodum @ Nov 28 2011 04:24pm)
Pickujesz weavera, zamykasz sie w "komorze" do farmy, wyciagasz radi, buta, vg w 20-30 minut i sam jestes w stanie zabic 5 przy malej pomocy Twojej druzyny. No off, ale umiejetnosci puberow (wliczajac w to Ciebie jak i tysiace innych graczy) nie pozwalaja na samodzielne wygranie gry, a dota to gra zespolowa i wystarczy 1 nowicjusz do popsucia gry.


no widziałem ostatnio weawer co zajebał pugne od nas 16 razy i sam całą gre wygrał ;D



btw ma ktoś jeszce keya jakiegoś ?
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 28 2011 02:57pm
17/4 by storm 3 triple 1 ultrakill ez as fuck
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334672Next
Add Reply New Topic New Poll