d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev13031323334416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,078
Joined: Jan 4 2010
Gold: 1,401.71
Mar 28 2011 12:42pm
lipa gra nie idzie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 28 2011 12:42pm
Quote (YaYco @ 28 Mar 2011 20:42)
moge w jakis sposob odpalic diabla nie majac plyty ani obrazu?


Sciagnij ze strony blizza.
Member
Posts: 30,130
Joined: Jul 25 2006
Gold: 4,780.00
Mar 28 2011 12:43pm
Quote (YaYco @ Mar 28 2011 07:42pm)
moge w jakis sposob odpalic diabla nie majac plyty ani obrazu?


wersja na stronie musisz tylko klucz podac :P
Member
Posts: 4,799
Joined: Jul 2 2005
Gold: 4,628.00
Mar 28 2011 12:43pm
Blizz>ppl
Member
Posts: 24,293
Joined: May 19 2007
Gold: 55.46
Mar 28 2011 12:44pm
Quote (Pozer @ Mar 28 2011 08:42pm)
no nie wiem, ponad 200 az trzeba napisac


a gdzie wiara w pol sekcje :)
Member
Posts: 6,772
Joined: Jun 24 2008
Gold: 10,258.00
Mar 28 2011 12:44pm
RESOWAC TA DRABINE I LECIMYYYYYYYY
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Mar 28 2011 12:44pm
Quote (YaYco @ Mar 28 2011 08:42pm)
moge w jakis sposob odpalic diabla nie majac plyty ani obrazu?


bierzesz swoj nieszczesny cd key wchodzisz na strone bliza na koncie dodajesz CD - key po czym sciagasz gre i grasz bez plyty
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Mar 28 2011 12:44pm
Quote (Yakub @ 28 Mar 2011 20:43)
wersja na stronie musisz tylko klucz podac :P


klucze mam, thx B) pojdzie na win7?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 28 2011 12:44pm
Quote (brzeszczot @ Mar 28 2011 06:44pm)
a gdzie wiara w pol sekcje :)
narazie wolno idzie, nikt nie spamuje
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 28 2011 12:45pm
Quote (YaYco @ 28 Mar 2011 20:44)
klucze mam, thx B) pojdzie na win7?


Osobiscie smigam na Win7.
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334416Next
Closed New Topic New Poll