d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev13031323334966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,619
Joined: Aug 5 2006
Gold: 42,230.00
Mar 3 2011 11:41pm
oczywiscie nie dziala
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 6 2011 06:46am
Używam od piątku tego HTC HD2 z MDJ CyanogenMod7 2.6 + recovery. Przypominam że to LEO1024 / TMOUS.
Po Magicu... nie wiem co powiedzieć, HD2 wszystko robi natychmiast, Magic przy nim to jak Pentium 4 przy Quadzie. Nie myślałem, że przy normalnym używaniu telefonu, czyli programy ułatwiające życie codzienne typu Transportoid, Gmail, przeglądarki internetowe ta szybkość będzie aż tak odczuwalna. Fakt, że telefon jest po prostu wielki w chuj, ale wyświetlacz rozchodzi sie na cały front.
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Mar 6 2011 08:24am
Quote (toyo @ Mar 6 2011 06:46am)
Używam od piątku tego HTC HD2 z MDJ CyanogenMod7 2.6 + recovery. Przypominam że to LEO1024 / TMOUS.
Po Magicu... nie wiem co powiedzieć, HD2 wszystko robi natychmiast, Magic przy nim to jak Pentium 4 przy Quadzie. Nie myślałem, że przy normalnym używaniu telefonu, czyli programy ułatwiające życie codzienne typu Transportoid, Gmail, przeglądarki internetowe ta szybkość będzie aż tak odczuwalna. Fakt, że telefon jest po prostu wielki w chuj, ale wyświetlacz rozchodzi sie na cały front.


Ja w piatek przesiadlem sie na Gingerbread. Wybralem jakis rom kompilowany specjalnie pod hd2 i szczerze powiem ze jest to jeden z najszybszych romow jakie uzywalem do tej pory.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=91889 .
Banned
Posts: 248
Joined: Mar 2 2011
Gold: 6.66
Warn: 20%
Mar 6 2011 08:26am
We wtorek przyjdzie Spica! Jaram się przeokrutnie
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Mar 6 2011 08:28am
Cisnie ktos w pocket legends? :) Zainstalowalem ostatnio FPse i w wolnym czasie napierdalam w tekkena :D
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 6 2011 09:52am
Quote (nomadwgk @ 6 Mar 2011 15:24)
Ja w piatek przesiadlem sie na Gingerbread. Wybralem jakis rom kompilowany specjalnie pod hd2 i szczerze powiem ze jest to jeden z najszybszych romow jakie uzywalem do tej pory.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=91889 .


Nie otwiera mi się ten Twój temat.
No ten mój rom jest na 2.3. Zobaczymy jak będzie z baterią - jeśli trzymałaby 2 dni to ok, a jak krócej to chyba dokupie sobie drugą baterię i będę nosił w plecaku, jak padnie bateria to ją podmienie i tyle.
Znając życie to nie wytrzyma 2 dni :) Też używam telefonu dość intensywnie - maile, kalendarz, smsy/telefony, sporo internetu na uczelni, notowania giełdy itp. itd., a to wszystko żre baterie jak cholera.
W porównaniu do Magica i Spicy tak jak mówie - błyskawica, telefon nie zastanawia się ani chwili co od niego chce tylko od razu wszystko wyskakuje na ekranie.

Teraz będę próbował pisać aplikacje na Androida, mam kilka pomysłów na aplikacje, których nie ma w markecie. Ktoś tutaj zna "dobrze" Jave i API Androida?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 8 2011 10:21am
Quote (RomanBoski @ 6 Mar 2011 16:26)
We wtorek przyjdzie Spica! Jaram się przeokrutnie


nie masz czym, ten telefon to syf.

Quote (toyo @ 6 Mar 2011 17:52)
Nie otwiera mi się ten Twój temat.
No ten mój rom jest na 2.3. Zobaczymy jak będzie z baterią - jeśli trzymałaby 2 dni to ok, a jak krócej to chyba dokupie sobie drugą baterię i będę nosił w plecaku, jak padnie bateria to ją podmienie i tyle.
Znając życie to nie wytrzyma 2 dni :) Też używam telefonu dość intensywnie - maile, kalendarz, smsy/telefony, sporo internetu na uczelni, notowania giełdy itp. itd., a to wszystko żre baterie jak cholera.
W porównaniu do Magica i Spicy tak jak mówie - błyskawica, telefon nie zastanawia się ani chwili co od niego chce tylko od razu wszystko wyskakuje na ekranie.

Teraz będę próbował pisać aplikacje na Androida, mam kilka pomysłów na aplikacje, których nie ma w markecie. Ktoś tutaj zna "dobrze" Jave i API Androida?


jak chcesz być developerem, to musisz zainwestować $ na rejestrację w markecie. nie wiem ile to teraz wynosi.

This post was edited by imnoise on Mar 8 2011 10:22am
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2011 07:28am
Panowie , istnieje jakaś "lista niezbędnych programów na androida" .
Odebrałem mojego HTC wildfire i tak googleuje googleuje i w sumie nie wiem co warto sobie poinstalować aby działał płynnie.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Mar 9 2011 07:36am
Quote (SMERF @ 9 Mar 2011 14:28)
Panowie , istnieje jakaś "lista niezbędnych programów na androida" .
Odebrałem mojego HTC wildfire i tak googleuje googleuje i w sumie nie wiem co warto sobie poinstalować aby działał płynnie.


jak sie sprawuje wildfire ? bo jestem nim obecnie zainteresowany.
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Mar 9 2011 08:09am
Quote (SMERF @ Mar 9 2011 07:28am)
Panowie , istnieje jakaś "lista niezbędnych programów na androida" .
Odebrałem mojego HTC wildfire i tak googleuje googleuje i w sumie nie wiem co warto sobie poinstalować aby działał płynnie.


Zacznij od jakiegos custom romu, bo nie orientuje sie czy sa jakies apps poprawiajace szybkosc telefonu
Go Back To Polska Topic List
Prev13031323334966Next
Add Reply New Topic New Poll