Quote (nomadwgk @ 6 Mar 2011 15:24)
Nie otwiera mi się ten Twój temat.
No ten mój rom jest na 2.3. Zobaczymy jak będzie z baterią - jeśli trzymałaby 2 dni to ok, a jak krócej to chyba dokupie sobie drugą baterię i będę nosił w plecaku, jak padnie bateria to ją podmienie i tyle.
Znając życie to nie wytrzyma 2 dni

Też używam telefonu dość intensywnie - maile, kalendarz, smsy/telefony, sporo internetu na uczelni, notowania giełdy itp. itd., a to wszystko żre baterie jak cholera.
W porównaniu do Magica i Spicy tak jak mówie - błyskawica, telefon nie zastanawia się ani chwili co od niego chce tylko od razu wszystko wyskakuje na ekranie.
Teraz będę próbował pisać aplikacje na Androida, mam kilka pomysłów na aplikacje, których nie ma w markecie. Ktoś tutaj zna "dobrze" Jave i API Androida?